See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026, na terenie miasta Wisły
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026, na terenie miasta Wisły. Podział na 16 części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz 1 rejon 1 Obłaziec
Beschreibung: Obłaziec: ul. Dębowa, ul. Gahura, ul. Letnia, ul. Żwirowa, ul. Cicha, ul. Przemysłowa, ul. Stroma, ul. Przylesie, ul. Wiosenna, Bulwar Słoneczny
Interne Kennung: RGŚ.271.15.2025.JP
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Los: LOT-0002
Titel: Cz 2 rejon 2
Beschreibung: Jawornik: ul. Brzozowa ul. Świerkowa ul. Wańkowska ul. Leśna ul. Nowa ul. Niemca ul. Pod Beskidek ul. Kiczerowska ul. Polna ul. Jodłowa ul. Branców ul Cieślarów ul. Soszowska Os. Bucznik.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Los: LOT-0003
Titel: Cz 3 rejon 3
Beschreibung: Centrum: ul. Kwiatowa, ul. Burschego ul. Kuryatty ul. Kamienna ul. Jarzębata os. Tokarnia
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0005
Titel: Cz 5 rejon 5 Centrum
Beschreibung: Centrum: ul. Sosnowa ul. Strażacka os. Skolnity os.Jurzyków
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Cz 6 rejon 6 Głębce
Beschreibung: Głębce: os. Mały Stożek os. Kobyla ul. Spokojna ul. Przykopa ul. Brzegowa
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Cz 7 rejon 7 Głębce: ul. Reymonta ul. Wspólna ul. Siglanów ul. Ochorowicza (wraz z chodnikiem) ul. Spacerowa do nr 19 ul. Jesionowa ul. Krzywa ul. Radosna ul. Groniczek
Beschreibung: Głębce: ul. Reymonta ul. Wspólna ul. Siglanów ul. Ochorowicza (wraz z chodnikiem) ul. Spacerowa do nr 19 ul. Jesionowa ul. Krzywa ul. Radosna ul. Groniczek
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Cz 8 rejon 8 Głębce
Beschreibung: Głębce: ul. Górne Głębce ul. Klonowa ul. Kręta ul. Dworcowa ul. Kasztanowa oś. Kozince ul. Spacerowa os. przy ul. Głębce (Kleszczonka)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Cz 9 rejon 9 Głębce
Beschreibung: Głębce: ul. Głęboka os. Mrózków
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Cz 10 rejon 10 Nowa Osada
Beschreibung: Nowa Osada: ul. Milkowska ul. Gościejów (powiatowa) ul. Wypoczynkowa os. Wróblonki
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Cz 11 rejon 11 Nowa Osada
Beschreibung: Nowa Osada: ul. Zielona ul. Jasna ul. Partyzantów ul. Bielanów ul. Tartaczna ul. Torfowa ul. Na Groń ul. Prosta ul. Łukowa ul. Na Stoku ul. Liściasta ul. Do Potoku ul. Pod Kozińce os. Uścieńków ul. Krótka ul. Sportowa
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Cz 12 rejon 12 Malinka
Beschreibung: Malinka: ul.Fiedorowska ul. Kadłubowa ul. Chałupiańska ul. Ogródkowa ul. Jałowcowa ul.Niedźwiedzia ul. Malinczanów ul. Koszarzyska os. Bajcary
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Cz 13 rejon 13 Malinka: os. Sadowy, ul. Rastoki, ul. Stryczków, ul. Cieńkowska, ul. Kędziorowska
Beschreibung: Malinka: os. Sadowy, ul. Rastoki, ul. Stryczków, ul. Cieńkowska, ul. Kędziorowska
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Cz 14 rejon 14 Czarne
Beschreibung: Czarne: os. Równe os. Bobrów ul. Chłopska ul. Połomska Biała Wisełka ul. Jelenia ul. Nowina ul. Cieńków ul. Biała Wisełka- odcinek od „Fojtuli” do OSP wraz z chodnikami
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Cz 15 rejon 15 Czarne
Beschreibung: Czarne: ul. Słoneczna os. Noclegi os. Borowina os. Czupel ul. Skalna
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Cz 16 Drogi powiatowe
Beschreibung: Drogi powiatowe: ul. Bukowa ul. Zameczek ul. Czarne ul. Olimpijska ul. Górnośląska ul. Konopnickiej (droga gminna) ul. Willowa (droga gminna) ul. 11 Listopada ul. Jawornik ul. Dziechcinka, ul. Turystyczna.
Interne Kennung: 16