See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów MZC Sp. z o.o. we Włodawie"
Beschreibung: Odbiór,transport i zagospodarowanie odpadów pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów MZC Sp.z o.o.we Włodawie.Zamawiający dokonuje podziału zam.na 5 części: Zad.Nr1.Odbiór, transport i zagospodar.odpadów 191212 poch.z przetworz.odpadów 200307(odpady wielkogabarytowe rozdrobnione)w ilości do1500Mg/rok. Zad.Nr 2.Odbiór, transport i zagospodar.odpadów 191212poch.z przetwarz.odpadów 200301 niesegregowane(zmieszane)odpady kom.w ilości do2500Mg/rok.Zad.Nr3.Odbiór, transport i zagospodar.odpadów 191212 poch.z przetwarz.odpadów: 200139 (tworzywa sztuczne) 150106 (zmieszane odpady opakowaniowe) 150101 (opakowania z papieru i tektury),150102(opakowania z tworzyw sztucznych)w ilości do2000Mg/rok.Zad.Nr4.Odbiór, transport i zagospodar.odpadów191210poch.z przetwarz.odpadów:200139(tworzywa sztuczne),150102(opakowania z tworzyw sztucznych)w ilości do1000Mg/rok.5)Zad.Nr 5.Odbiór, transport i zagospodar.odpadów200307poch.ze zbierania odpadów 20 03 07(odpady wielogabarytowe)w ilości do250Mg/rok.
Interne Kennung: ZZO.3.3.2023.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12–pochodzące z przetwarzania odpadów o kodzie 20 03 07(odpady wielkogabarytowe rozdrobnione)-w ilości do 1500 Mg/rok.
Beschreibung: 1.Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – pochodzących z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe rozdrobnione) - w ilości do 1500 Mg/rok. Wykonawca zobowiązany będzie do potwierdzenia odzysku odebranych odpadów oraz przekazania pisemnej informacji o prowadzonym procesie odzysku z odebranych odpadów od Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale 3 SWZ oraz w załączniku nr 2 do SWZ, tj. w formularzu oferty (osobny dla każdej części zamówienia). 2.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3.Odbiór odpadów przez Wykonawców następował będzie w dni robocze w godz. od 7:00 do 15:00 z Instalacji Zamawiającego znajdującej się pod adresem: ul. Komunalna 22, 22-200 Włodawa. Zamawiający będzie informował Wykonawców o gotowości odbioru w sposób umówiony przez strony. 4.Wykonawcy mogą dokonać oględzin odpadów przed ich odbiorem na terenie Instalacji Zamawiającego pod adresem: ul. Komunalna 22, 22-200 Włodawa, w dni robocze w godzinach od 7:00 do 15:00. 5.Odpady pochodzą z różnych miejsc działalności Zamawiającego, tj. z sortowni i Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 6.Odpady muszą być poddane przez Wykonawcę procesowi odzysku lub unieszkodliwiania lub recyklingu w sposób zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 7.Wskazane ilości odpadów mają charakter jedynie orientacyjny (szacunkowy) i służą do porównania ofert i w żadnym wypadku nie stanowią ze strony Zamawiającego zobowiązania, co do wydania podanej ilości, a Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenia z tytułu nieodebrania powyższej ilości odpadów. 8.Zamawiający udostępnia aktualne sprawozdania z pobranych próbek – stanowiące załącznik nr 1 do SWZ. 9.Odpady objęte przedmiotem zamówienia, będą przekazywane w formie luźnej. 10.Zamawiający dokona załadunku odpadów sprzętem typu ładowarka teleskopowa. 11.Wszystkie odpady objęte postępowaniem pochodzą z selektywnej zbiórki odpadów. 12.Rozliczenie następować będzie na podstawie cen wskazanych w ofercie i ilości zewidencjonowanych odpadów w systemie BDO. 13.Zamówienie realizowane będzie w okresie: od dnia 01.01.2024 r., do dnia 31.12.2024 r. lub do wykorzystania wartości z umowy w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej, natomiast jeśli podpisanie umowy nastąpi po dniu 01.01.2024 r., wówczas zamówienie realizowane będzie od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2024 r. lub do wykorzystania wartości z umowy w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Interne Kennung: 1) Zadanie Nr 1. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – pochodzących z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe rozdrobnione) - w ilości do 1500 Mg/rok.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12–pochodzące z przetwarzania odpadów o kodzie 20 03 01 niesegregowane(zmieszane)odpady komunalne-w ilości do 2500 Mg/rok.
Beschreibung: 1.Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – pochodzące z przetwarzana odpadów o kodzie 20 03 01 niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - w ilości do 2500 Mg/rok. Wykonawca zobowiązany będzie do potwierdzenia odzysku odebranych odpadów oraz przekazania pisemnej informacji o prowadzonym procesie odzysku z odebranych odpadów od Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale 3 SWZ oraz w załączniku nr 2 do SWZ, tj. w formularzu oferty (osobny dla każdej części zamówienia). 2.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3.Odbiór odpadów przez Wykonawców następował będzie w dni robocze w godz. od 7:00 do 15:00 z Instalacji Zamawiającego znajdującej się pod adresem: ul. Komunalna 22, 22-200 Włodawa. Zamawiający będzie informował Wykonawców o gotowości odbioru w sposób umówiony przez strony. 4.Wykonawcy mogą dokonać oględzin odpadów przed ich odbiorem na terenie Instalacji Zamawiającego pod adresem: ul. Komunalna 22, 22-200 Włodawa, w dni robocze w godzinach od 7:00 do 15:00. 5.Odpady pochodzą z różnych miejsc działalności Zamawiającego, tj. z sortowni i Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 6.Odpady muszą być poddane przez Wykonawcę procesowi odzysku lub unieszkodliwiania lub recyklingu w sposób zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 7.Wskazane ilości odpadów mają charakter jedynie orientacyjny (szacunkowy) i służą do porównania ofert i w żadnym wypadku nie stanowią ze strony Zamawiającego zobowiązania, co do wydania podanej ilości, a Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenia z tytułu nieodebrania powyższej ilości odpadów. 8.Zamawiający udostępnia aktualne sprawozdania z pobranych próbek – stanowiące załącznik nr 1 do SWZ. 9.Odpady objęte przedmiotem zamówienia, będą przekazywane w formie luźnej. 10.Zamawiający dokona załadunku odpadów sprzętem typu ładowarka teleskopowa. 11.Wszystkie odpady objęte postępowaniem pochodzą z selektywnej zbiórki odpadów. 12.Rozliczenie następować będzie na podstawie cen wskazanych w ofercie i ilości zewidencjonowanych odpadów w systemie BDO. 13.Zamówienie realizowane będzie w okresie: od dnia 01.01.2024 r., do dnia 31.12.2024 r. lub do wykorzystania wartości z umowy w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej, natomiast jeśli podpisanie umowy nastąpi po dniu 01.01.2024 r., wówczas zamówienie realizowane będzie od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2024 r. lub do wykorzystania wartości z umowy w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Interne Kennung: 2) Zadanie Nr 2. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – pochodzące z przetwarzana odpadów o kodzie 20 03 01 niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - w ilości do 2500 Mg/rok.
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12–pochodzące z przetwarzania odpadów o kodach: 20 01 39, 15 01 06, 15 01 01, 15 01 02-w ilości do 2000 Mg/rok.
Beschreibung: 1.Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – pochodzące z przetwarzania odpadów o kodach: 20 01 39 (tworzywa sztuczne), 15 01 06 (zmieszane odpady opakowaniowe), 15 01 01 (opakowania z papieru i tektury), 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych) - w ilości do 2000 Mg/rok. Wykonawca zobowiązany będzie do potwierdzenia odzysku odebranych odpadów oraz przekazania pisemnej informacji o prowadzonym procesie odzysku z odebranych odpadów od Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale 3 SWZ oraz w załączniku nr 2 do SWZ, tj. w formularzu oferty (osobny dla każdej części zamówienia). 2.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3.Odbiór odpadów przez Wykonawców następował będzie w dni robocze w godz. od 7:00 do 15:00 z Instalacji Zamawiającego znajdującej się pod adresem: ul. Komunalna 22, 22-200 Włodawa. Zamawiający będzie informował Wykonawców o gotowości odbioru w sposób umówiony przez strony. 4.Wykonawcy mogą dokonać oględzin odpadów przed ich odbiorem na terenie Instalacji Zamawiającego pod adresem: ul. Komunalna 22, 22-200 Włodawa, w dni robocze w godzinach od 7:00 do 15:00. 5.Odpady pochodzą z różnych miejsc działalności Zamawiającego, tj. z sortowni i Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 6.Odpady muszą być poddane przez Wykonawcę procesowi odzysku lub unieszkodliwiania lub recyklingu w sposób zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 7.Wskazane ilości odpadów mają charakter jedynie orientacyjny (szacunkowy) i służą do porównania ofert i w żadnym wypadku nie stanowią ze strony Zamawiającego zobowiązania, co do wydania podanej ilości, a Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenia z tytułu nieodebrania powyższej ilości odpadów. 8.Zamawiający udostępnia aktualne sprawozdania z pobranych próbek – stanowiące załącznik nr 1 do SWZ. 9.Odpady objęte przedmiotem zamówienia, będą przekazywane w formie luźnej. 10.Zamawiający dokona załadunku odpadów sprzętem typu ładowarka teleskopowa. 11.Wszystkie odpady objęte postępowaniem pochodzą z selektywnej zbiórki odpadów. 12.Rozliczenie następować będzie na podstawie cen wskazanych w ofercie i ilości zewidencjonowanych odpadów w systemie BDO. 13.Zamówienie realizowane będzie w okresie: od dnia 01.01.2024 r., do dnia 31.12.2024 r. lub do wykorzystania wartości z umowy w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej, natomiast jeśli podpisanie umowy nastąpi po dniu 01.01.2024 r., wówczas zamówienie realizowane będzie od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2024 r. lub do wykorzystania wartości z umowy w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Interne Kennung: 3) Zadanie Nr 3. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – pochodzące z przetwarzania odpadów o kodach: 20 01 39 (tworzywa sztuczne), 15 01 06 (zmieszane odpady opakowaniowe), 15 01 01 (opakowania z papieru i tektury), 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych) - w ilości do 2000 Mg/rok.
Los: LOT-0004
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10–pochodzące z przetwarzania odpadów o kodach:20 01 39(tworzywa sztuczne),15 01 02(opakowania z tworzyw sztucznych)–w ilości do1000 Mg/rok.
Beschreibung: 1.Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 – pochodzące z przetwarzania odpadów o kodach: 20 01 39 (tworzywa sztuczne), 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych) – w ilości do 1000 Mg/rok. Wykonawca zobowiązany będzie do potwierdzenia odzysku odebranych odpadów oraz przekazania pisemnej informacji o prowadzonym procesie odzysku z odebranych odpadów od Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale 3 SWZ oraz w załączniku nr 2 do SWZ, tj. w formularzu oferty (osobny dla każdej części zamówienia). 2.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3.Odbiór odpadów przez Wykonawców następował będzie w dni robocze w godz. od 7:00 do 15:00 z Instalacji Zamawiającego znajdującej się pod adresem: ul. Komunalna 22, 22-200 Włodawa. Zamawiający będzie informował Wykonawców o gotowości odbioru w sposób umówiony przez strony. 4.Wykonawcy mogą dokonać oględzin odpadów przed ich odbiorem na terenie Instalacji Zamawiającego pod adresem: ul. Komunalna 22, 22-200 Włodawa, w dni robocze w godzinach od 7:00 do 15:00. 5.Odpady pochodzą z różnych miejsc działalności Zamawiającego, tj. z sortowni i Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 6.Odpady muszą być poddane przez Wykonawcę procesowi odzysku lub unieszkodliwiania lub recyklingu w sposób zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 7.Wskazane ilości odpadów mają charakter jedynie orientacyjny (szacunkowy) i służą do porównania ofert i w żadnym wypadku nie stanowią ze strony Zamawiającego zobowiązania, co do wydania podanej ilości, a Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenia z tytułu nieodebrania powyższej ilości odpadów. 8.Zamawiający udostępnia aktualne sprawozdania z pobranych próbek – stanowiące załącznik nr 1 do SWZ. 9.Odpady objęte przedmiotem zamówienia, będą przekazywane w formie luźnej. 10.Zamawiający dokona załadunku odpadów sprzętem typu ładowarka teleskopowa. 11.Wszystkie odpady objęte postępowaniem pochodzą z selektywnej zbiórki odpadów. 12.Rozliczenie następować będzie na podstawie cen wskazanych w ofercie i ilości zewidencjonowanych odpadów w systemie BDO. 13.Zamówienie realizowane będzie w okresie: od dnia 01.01.2024 r., do dnia 31.12.2024 r. lub do wykorzystania wartości z umowy w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej, natomiast jeśli podpisanie umowy nastąpi po dniu 01.01.2024 r., wówczas zamówienie realizowane będzie od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2024 r. lub do wykorzystania wartości z umowy w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Interne Kennung: 4) Zadanie Nr 4. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 – pochodzące z przetwarzania odpadów o kodach: 20 01 39 (tworzywa sztuczne), 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych) – w ilości do 1000 Mg/rok.
Los: LOT-0005
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07–pochodzące ze zbierania odpadów o kodzie 20 03 07(odpady wielkogabarytowe)–w ilości do 250 Mg/rok.
Beschreibung: 1.Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 – pochodzące ze zbierania odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe) – w ilości do 250 Mg/rok. Wykonawca zobowiązany będzie do potwierdzenia odzysku odebranych odpadów oraz przekazania pisemnej informacji o prowadzonym procesie odzysku z odebranych odpadów od Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale 3 SWZ oraz w załączniku nr 2 do SWZ, tj. w formularzu oferty (osobny dla każdej części zamówienia). 2.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3.Odbiór odpadów przez Wykonawców następował będzie w dni robocze w godz. od 7:00 do 15:00 z Instalacji Zamawiającego znajdującej się pod adresem: ul. Komunalna 22, 22-200 Włodawa. Zamawiający będzie informował Wykonawców o gotowości odbioru w sposób umówiony przez strony. 4.Wykonawcy mogą dokonać oględzin odpadów przed ich odbiorem na terenie Instalacji Zamawiającego pod adresem: ul. Komunalna 22, 22-200 Włodawa, w dni robocze w godzinach od 7:00 do 15:00. 5.Odpady pochodzą z różnych miejsc działalności Zamawiającego, tj. z sortowni i Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 6.Odpady muszą być poddane przez Wykonawcę procesowi odzysku lub unieszkodliwiania lub recyklingu w sposób zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 7.Wskazane ilości odpadów mają charakter jedynie orientacyjny (szacunkowy) i służą do porównania ofert i w żadnym wypadku nie stanowią ze strony Zamawiającego zobowiązania, co do wydania podanej ilości, a Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenia z tytułu nieodebrania powyższej ilości odpadów. 8.Zamawiający udostępnia aktualne sprawozdania z pobranych próbek – stanowiące załącznik nr 1 do SWZ. 9.Odpady objęte przedmiotem zamówienia, będą przekazywane w formie luźnej. 10.Zamawiający dokona załadunku odpadów sprzętem typu ładowarka teleskopowa. 11.Wszystkie odpady objęte postępowaniem pochodzą z selektywnej zbiórki odpadów. 12.Rozliczenie następować będzie na podstawie cen wskazanych w ofercie i ilości zewidencjonowanych odpadów w systemie BDO. 13.Zamówienie realizowane będzie w okresie: od dnia 01.01.2024 r., do dnia 31.12.2024 r. lub do wykorzystania wartości z umowy w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej, natomiast jeśli podpisanie umowy nastąpi po dniu 01.01.2024 r., wówczas zamówienie realizowane będzie od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2024 r. lub do wykorzystania wartości z umowy w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Interne Kennung: 5) Zadanie Nr 5. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 – pochodzące ze zbierania odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe) – w ilości do 250 Mg/rok.