2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej oraz Oddziału Zamiejscowego w Zwartowie
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej oraz Oddziału Zamiejscowego w Zwartowie – z podziałem na dwie części: Część I – dostawa oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej, Sucha 144, 89-526 Lubiewo – 130 m3 Część II – dostawa oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej – Oddział Zamiejscowy w Zwartowie, Zwartowo 25, 84-210 Choczewo – 55,65 m3 2.Szacunkowa ilość oleju opałowego lekkiego razem wynosi 185,65 m3
Interne Kennung: OSS.2232.102.2023.SZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej
Beschreibung: Część I – dostawa oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej, Sucha 144, 89-526 Lubiewo – 130 m3 Dostawy odbywać się będą sukcesywnie po zgłoszeniu za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie przez przedstawiciela Zamawiającego wskazanego w umowie dla każdego miejsca dostawy. Ilość oraz termin każdorazowej dostawy do miejsc wskazanych w przedmiocie umowy określane będą przez przedstawiciela Zamawiającego, z jednoczesnym obowiązkiem realizacji dostawy w terminie nie później niż 7 dni roboczych od daty zgłoszenia. Realizacja dostawy w uzgodnionych terminach, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 14:00.
Interne Kennung: Część I Dostawa oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej
Menge: 130 000 Liter
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej - Oddział Zamiejscowy w Zwartowie
Beschreibung: Część II – dostawa oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej – Oddział Zamiejscowy w Zwartowie, Zwartowo 25, 84-210 Choczewo – 55,65 m3 Dostawy odbywać się będą sukcesywnie po zgłoszeniu za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie przez przedstawiciela Zamawiającego wskazanego w umowie dla każdego miejsca dostawy. Ilość oraz termin każdorazowej dostawy do miejsc wskazanych w przedmiocie umowy określane będą przez przedstawiciela Zamawiającego, z jednoczesnym obowiązkiem realizacji dostawy w terminie nie później niż 7 dni roboczych od daty zgłoszenia. Realizacja dostawy w uzgodnionych terminach, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 14:00.
Interne Kennung: Część II Dostawa oleju opałowego lekkiego do Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej - Oddział Zamiejscowy w Zwartowie
Menge: 55 650 Liter