762285-2023 - Wettbewerb
Polen – Varia – Dostawa produktów leczniczych, nowych leków programowych, do chemioterapii oraz wyrobów medycznych dla SPSK nr 1 PUM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, nowych leków programowych, do chemioterapii oraz wyrobów medycznych dla SPSK nr 1 PUM
Beschreibung: Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-261-100/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Ustawy PZP Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy PZP z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia celem zabezpieczenia leczenia pacjentów w związku z przyznaniem nowych programów lekowych oraz włączenie do nich nowych substancji czynnych, co wiąże się z koniecznością natychmiastowego rozpoczęcia leczenia pacjentów. Ponadto istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia ze względu na nierozstrzygnięte pakiety z postepowania nr ZP-261-54/2023 , ZP-261-57/2023 oraz zwiększona ilość pacjentów ze względu na rozszerzenie kryteriów włączenia do programów lekowych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Program lekowy - B.14
Beschreibung: Program lekowy - B.14
Interne Kennung: pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Program lekowy - B.9.FM
Beschreibung: Program lekowy - B.9.FM
Interne Kennung: pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Program lekowy - B.146
Beschreibung: Program lekowy - B.146
Interne Kennung: pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Program lekowy - B.12.FM, B.79
Beschreibung: Program lekowy - B.12.FM, B.79
Interne Kennung: pakiet Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Program lekowy - B.12.FM
Beschreibung: Program lekowy - B.12.FM
Interne Kennung: pakiet Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Program lekowy - B.9
Beschreibung: Program lekowy - B.9
Interne Kennung: pakiet Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: leki
Beschreibung: leki
Interne Kennung: pakiet Nr 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: pakiet Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: opatrunki specjalistyczne
Beschreibung: opatrunki specjalistyczne
Interne Kennung: pakiet Nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0010
Titel: materiały opatrunkowe
Beschreibung: materiały opatrunkowe
Interne Kennung: pakiet Nr 10