762371-2025 - Wettbewerb
Polen – Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen – Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu klasy SOAR (Security Orchestration, Automation and Response)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu klasy SOAR (Security Orchestration, Automation and Response)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu klasy SOAR (Security Orchestration, Automation and Response). W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca wykona: • Dostawę oprogramowania klasy SOAR wraz z wymaganymi licencjami dla 6 operatorów SOC, w tym co najmniej 2 użytkowników o uprawnieniach administracyjnych, z zapewnieniem 36-miesięcznego wsparcia producenta, rozliczanego w cyklach rocznych; • Dostawę niezbędnego sprzętu, zgodnego z wymaganiami technicznymi i wydajnościowymi niezbędnymi do prawidłowego działania Systemu SOAR; • Wdrożenie i konfigurację Systemu, obejmującą jego dostosowanie do wymagań Zamawiającego oraz integrację z posiadanymi przez Zamawiającego systemami bezpieczeństwa (takimi jak: SIEM, EDR, NDR, WAF, FW, IAM, IOC, itp.); • Świadczenie usługi gwarancji i wsparcia technicznego dla wdrożonego Systemu przez okres 36 miesięcy, zgodnie z wymaganym poziomem SLA oraz zakresem usług utrzymaniowych i serwisowych; • Przeprowadzenie instruktażu (warsztatów) dla użytkowników i administratorów Systemu SOAR, umożliwiającego jego samodzielne użytkowanie, konfigurację i rozwój.
Interne KennungCIS-WAZ.271.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 48822000 Computerserver
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungRealizacja przedmiotu zamówienia polega na dostarczeniu i wdrożeniu rozwiązania typu SOAR (Security Orchestration, Automation and Response), zwanego dalej „Systemem SOAR”, w ramach którego wykonawca zrealizuje: • • • Dostawę oprogramowania klasy SOAR wraz z wymaganymi licencjami dla 6 operatorów SOC, w tym co najmniej 2 użytkowników o uprawnieniach administracyjnych, z zapewnieniem 36-miesięcznego wsparcia producenta, rozliczanego w cyklach rocznych; • Dostawę niezbędnego sprzętu, zgodnego z wymaganiami technicznymi i wydajnościowymi niezbędnymi do prawidłowego działania Systemu SOAR; • Wdrożenie i konfigurację Systemu, obejmującą jego dostosowanie do wymagań Zamawiającego oraz integrację z posiadanymi przez Zamawiającego systemami bezpieczeństwa (takimi jak: SIEM, EDR, NDR, WAF, FW, IAM, IOC, itp.); • Świadczenie usługi gwarancji i wsparcia technicznego dla wdrożonego Systemu przez okres 36 miesięcy, zgodnie z wymaganym poziomem SLA oraz zakresem usług utrzymaniowych i serwisowych; • Przeprowadzenie instruktażu (warsztatów) dla użytkowników i administratorów Systemu SOAR, umożliwiającego jego samodzielne użytkowanie, konfigurację i rozwój
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48822000 Computerserver, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung