See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het technisch beheer van de bestaande modulaire beursstand van de Erasmushogeschool Brussel (EhB)
Beschreibung: De Erasmushogeschool Brussel (EhB) neemt, zoals elke instelling van het hoger onderwijs in Vlaanderen, jaarlijks deel aan een 5 tal SID-in-beurzen, georganiseerd door het departement Onderwijs & Vorming (van de Vlaamse Gemeenschap) en soms ook andere onderwijsbeurzen in binnen -en buitenland (bv. Nederland). In dat verband heeft de dienst Marketing & Communicatie (MarCom) van EhB de intentie om binnenkort over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst betreffende de op- en afbouw én het autonome en het geïntegreerde technische beheer van haar bestaande modulaire ‘fysieke’ beursstand.
Interne Kennung: JUR/2025/SID
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: JUR/2025/SID - 1
Interne Kennung: 1