2. Verfahren
Verfahren
Titel: PD APN D2 + TWY M1 a M2 a propojení s TWY L, na letišti Praha Ruzyně
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je závazek vybraného Dodavatele řádně a ve stanovených termínech vypracovat pro Zadavatele jednotlivé stupně projektové dokumentace, dále výkon autorského dozoru, poskytování konzultační činnosti a doplňkové projekční činnosti, to vše pro stavbu „APN D2 + TWY M1 a M2 a propojení s TWY L, na letišti Praha Ruzyně. Všechny stupně projektové dokumentace pro vybrané stavební objekty/provozní soubory specifikované v přílohách D1 a D2 této ZD, budou vypracovány za použití nástrojů a programového vybavení pro vytvoření digitálního informačního modelu budovy metodou BIM, ze kterého budou dodavatelem vytvořeny kompletně všechny stupně projektové dokumentace stavby. Bližší specifikace předmětu plnění Veřejné zakázky, podmínky a další požadavky jsou uvedeny v přílohách této ZD, zejména příloze D1 - vzor smlouvy o dílo LP a D2 - vzor smlouvy o dílo SŽ (dále jen „návrh smlouvy“)
Interne Kennung: 0227008027
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71311240 Dienstleistungen im Flughafenbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je závazek vybraného Dodavatele řádně a ve stanovených termínech vypracovat pro Zadavatele jednotlivé stupně projektové dokumentace, dále výkon autorského dozoru, poskytování konzultační činnosti a doplňkové projekční činnosti, to vše pro stavbu „APN D2 + TWY M1 a M2 a propojení s TWY L, na letišti Praha Ruzyně. Všechny stupně projektové dokumentace pro vybrané stavební objekty/provozní soubory specifikované v přílohách D1 a D2 této ZD, budou vypracovány za použití nástrojů a programového vybavení pro vytvoření digitálního informačního modelu budovy metodou BIM, ze kterého budou dodavatelem vytvořeny kompletně všechny stupně projektové dokumentace stavby. Bližší specifikace předmětu plnění Veřejné zakázky, podmínky a další požadavky jsou uvedeny v přílohách této ZD, zejména příloze D1 - vzor smlouvy o dílo LP a D2 - vzor smlouvy o dílo SŽ (dále jen „návrh smlouvy“) II.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71311240 Dienstleistungen im Flughafenbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit