See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta, utrzymanie miejskich terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych oraz utrzymanie zieleni gminnej i zadrzewień na terenie Miasta Malborka w IV kwartale roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości i porządku, utrzymanie miejskich terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych oraz utrzymanie zieleni gminnej i zadrzewień na terenie Miasta Malborka w IV kwartale roku 2025. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w zaproszeniu do negocjacji
Interne Kennung: GKO.271.10.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystosci i porządku oraz utrzymanie miejskich terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych na terenie miasta, wtym m. in.: a) opróżnianie koszy ulicznych z przekazaniem odpadów do utylizacji, b) usuwanie dzikich wysypisk z przekazaniem odpadów do utylizacji, c) wywóz odpadów zebranych przez służby miejskie z przekazaniem ich do utylizacji Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w OPZ