See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch wielofunkcyjnych pojazdów specjalistycznych do utrzymania czystości zewnętrznej wraz z wyposażeniem do zimowego utrzymania dróg, ścieżek i chodników
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dwa wielofunkcyjne pojazdy specjalistyczne do utrzymania czystości zewnętrznej wraz z wyposażeniem do zimowego utrzymania dróg, ścieżek i chodników. 2. Każdy z pojazdów kompaktowych musi być kompletny, wolny od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych), technicznych oraz prawnych, nie będący prototypem lub urządzeniem robionym na potrzeby tego zamówienia, produkowany seryjnie, spełniający wymagania wynikające z dokumentacji przetargowej, przy czym możliwe jest złożenie oferty z parametrami wyższymi (lepszymi) niż opisane. 3. Każdy z pojazdów powinien odpowiadać obowiązującym normom, parametrom technicznym, jakościowym, posiadać niezbędne homologacje oraz certyfikaty EUnited PM 10 i PM 2,5 lub równoważne. 4. Wymagane uprawnienia do użytkowania każdego z oferowanych pojazdów przez kierowców to prawo jazdy kat „B”. 3. Szczegółowy i uzupełniający powyższe informacje opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Wykonawca winien udzielić minimum 24 miesięcy gwarancji na pojazdy, na warunkach wynikających z OPZ- zał. nr 1 do SWZ oraz wzoru umowy- zał. nr 6 do SWZ. 5. Przedmiot zamówienia stanowi nadto dokonanie dostarczenia przedmiotu zamówienia do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oraz przeszkolenie co najmniej 5 pracowników z obsługi maszyn; niniejsze czynności Wykonawca jest obowiązany skalkulować w cenie ofertowej. 6. MIEJSCE DOSTAWY Baza Transportowo-Sprzętowa ŁZUK, Łódź ul. Nowe Sady 27 b.
Vorherige Bekanntmachung: 559600-2025
Interne Kennung: 2.2.5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144431 Saugkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 Stück