762525-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, z PSZOK w Kotorzu Małym oraz terenów rekreacyjnych Jezior Turawskich i obiektów gminnych na terenie Gminy Turawa (2 części)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, z PSZOK w Kotorzu Małym oraz terenów rekreacyjnych Jezior Turawskich i obiektów gminnych na terenie Gminy Turawa (2 części)
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Turawa oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Kotorzu Małym 1. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie gminy Turawa oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Kotorzu Małym. 2. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zwany dalej PSZOK, jest zlokalizowany przy ul. Wodnej 18A w Kotorzu Małym (46-045). 3. Prowadzącym PSZOK jest Gmina Turawa. CZĘŚĆ 2 - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów rekreacyjnych Jezior Turawskich oraz obiektów gminnych położonych na terenie gminy Turawa Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych z terenów niezamieszkałych, tj. obiektów gminnych oraz terenów rekreacyjnych Jezior Turawskich i koszy ulicznych
Interne Kennung: BU.271.7.2023.AKG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Turawa oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Kotorzu Małym
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Turawa oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Kotorzu Małym 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie gminy Turawa oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Kotorzu Małym. 2. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zwany dalej PSZOK, jest zlokalizowany przy ul. Wodnej 18A w Kotorzu Małym (46-045). 3. Prowadzącym PSZOK jest Gmina Turawa. 4. Rodzaje odpadów komunalnych odbieranych w ramach zamówienia: 1) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - odbiór u źródła 2) Tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania wielomateriałowe, metal, opakowania z metali - odbiór u źródła 3) Papier i tektura, opakowania z papieru i tektury- odbiór u źródła 4) Szkło, opakowania ze szkła - odbiór u źródła 5) Bioodpady - odbiór u źródła 6) Meble i inne odpady wielkogabarytowe - odbiór u źródła w ramach tzw. „wystawki” 7) Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - odbiór u źródła w ramach tzw. „wystawki” 8) Zużyte opony - odbiór u źródła w ramach tzw. „wystawki” 9) Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK): • tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania wielomateriałowe, metal, opakowania z metali; • papier i tektura, opakowania z papieru i tektury; • szkło, opakowania ze szkła; • bioodpady, odpady zielone; • zużyte opony; • odpady z betonu i gruzu ceglanego; • odpadowa papa; • materiały izolacyjne; • zmieszane odpady budowlane i rozbiórkowe; • odpady z odzieży; • odpady z tekstyliów; • odpady niebezpieczne (chemikalia); • przeterminowane leki; • zużyte baterie i akumulatory; • zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; • odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki; • meble i inne odpady wielkogabarytowe. 5. Wyposażenie wszystkich nieruchomości zamieszkałych w pojemniki w kolorze: czarnym, żółtym, niebieskim, zielonym, brązowym/worki koloru: żółtego, niebieskiego, zielonego, brązowego w ilości zgodnej z danymi przekazanymi przez Zamawiającego oraz pojemności zgodnej z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Turawa. Wykonawca utrzymuje pojemniki w odpowiednim stanie technicznym. Dopuszcza się, aby pojemniki były pokryte odpowiednim kolorem, w części nie mniejszej niż 30% zewnętrznej całkowitej powierzchni pojemnika. 6. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: BU.271.7.2023.AKG.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów rekreacyjnych Jezior Turawskich oraz obiektów gminnych położonych na terenie gminy Turawa 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych
Beschreibung: CZĘŚĆ 2 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów rekreacyjnych Jezior Turawskich oraz obiektów gminnych położonych na terenie gminy Turawa 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych z terenów niezamieszkałych, tj. obiektów gminnych oraz terenów rekreacyjnych Jezior Turawskich i koszy ulicznych. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Usługi polegające na wywozie specjalistycznymi pojazdami odpadów komunalnych zmieszanych: a) z pojemników 120 l, b) z pojemników 240 l, c) z pojemników 1100 l, d) z pojemników 2500 l, e) worków – w zależności od potrzeb. 2) Wywóz odpadów z koszy ulicznych. 3) Wywóz odpadów gromadzonych w sposób selektywny: a) z pojemników 120 l z przeznaczeniem na szkło białe i kolorowe, b) z pojemników 240 l z przeznaczeniem na szkło białe i kolorowe, c) z pojemników 240 l z przeznaczeniem na tworzywa sztuczne, papier i makulaturę, opakowania wielomateriałowe, metal, d) z pojemnika 240 l z przeznaczeniem na odpady niebezpieczne e) z pojemników 1100 l z przeznaczeniem na tworzywa sztuczne, papier i makulaturę, opakowania wielomateriałowe, metal, f) z pojemników 1100 l z przeznaczeniem na szkło białe i kolorowe, g) z pojemników 1100 l z przeznaczeniem na papier i makulaturę, h) z pojemnika 1100 l na odpady biodegradowalne. 3. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: BU.271.7.2023.AKG.2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden