76259-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa Jurajskiego Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska i siedziby Oddziału ZPKWM w Krakowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa Jurajskiego Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska i siedziby Oddziału ZPKWM w Krakowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie w ramach Projektu pn. “Budowa i wyposażenie Jurajskiego Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska i siedziby Oddziału ZPKWM w Krakowie”. Przedmiot zamówienia polegał będzie na budowie kompleksowego obiektu budowlanego składającego się z: budynku naukowo-dydaktycznego oraz budynku garażu wraz z zagospodarowaniem terenu (tj. wykonaniem nawierzchni drogowych i chodnikowych, małej architektury oraz zieleni niskiej i wysokiej i miejsc dla rowerów), wykonaniem infrastruktury technicznej niezbędnej do funkcjonowania budynku; instalacji wewnętrznych takich jak instalacja wentylacji, ogrzewania, instalacji teletechnicznej i elektrycznej i instalacji zewnętrznych; instalacji kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikami retencyjnymi, instalacji wodociągowej, instalacji elektrycznej oraz instalacji kanalizacji sanitarnej. Ponadto przedmiotem zamówienia będzie zagospodarowanie terenu strefy parkowej Jurajskiego Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska i siedziby oddziału ZPKWM w Krakowie polegające na budowie: altany, podestów drewnianych, bramy, furtki wejściowej jak również elementów małej architektury takich jak ławki, siedziska, kosze, elementy ćwiczeniowe dla seniorów czy tablice stanowiące element edukacyjny parku uzupełniający funkcję planowanego budynku Jurajskiego Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska. Inwestycja jest zlokalizowana na działce nr 228/2, obr. 9, jedn. ewid. Krowodrza - Kraków, ul. Modrzewiowa 22, 30-224 Kraków. Zamawiający informuje, iż dysponuje decyzją nr 1314/6740.1/2023 o pozwoleniu na rozbiórkę oraz o pozwoleniu na budowę z dnia 1 grudnia 2023 r., wydaną przez Prezydenta Miasta Krakowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Dokumentacji projektowej, w tym Przedmiarach robót (zgodnie z zasadami ryczałtowej formy wynagrodzenia, którą objęte jest niniejsze postępowanie, Przedmiary robót są dokumentem informacyjno- pomocniczym) oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWIORB) - stanowiących załącznik nr 1 do SWZ. Zasady i warunki realizacji zamówienia zawarto w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZO.261.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45223310 Bau von Tiefgaragen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45112720 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Sport- und Freizeitanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa Jurajskiego Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska i siedziby Oddziału ZPKWM w Krakowie