2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa farmy fotowoltaicznej z magazynem energii i infrastrukturą towarzyszącą w formule zaprojektuj i wybuduj
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa farmy fotowoltaicznej o mocy minimum 200 kWp, z magazynem energii oraz punktem do ładowania pojazdów elektrycznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w formule zaprojektuj i wybuduj w Kątach Wrocławskich Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia program funkcjonalno-użytkowy stanowiący załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 2/R/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://schavemaker.pl/cef/ Ofertę należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: przetargi@schavemaker.com Ofertę wraz z wymaganymi załącznikami/oświadczeniami należy złożyć w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym pod rygorem nieważności.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 31712331 Photovoltaische Zellen, 31422000 Batteriesätze, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa farmy fotowoltaicznej o mocy minimum 200 kWp, z magazynem energii oraz punktem do ładowania pojazdów elektrycznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w formule zaprojektuj i wybuduj w Kątach Wrocławskich Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia program funkcjonalno-użytkowy stanowiący załącznik do SWZ