See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Średni samochód ratowniczo-gaśniczy z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego, fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Powiatowej PSP w Międzychodzie. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. UZASADNIENIE: Ze względu na dostawę jednego pojazdu podział przedmiotowego zamówienia na części jest niemożliwy. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji poszczególnych części zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p., tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie z art. 257 p.z.p., Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 p.z.p. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej.
Interne Kennung: PL.2370.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Średni samochód ratowniczo-gaśniczy z funkcją dostarczania wody do celów bytowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego, fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Powiatowej PSP w Międzychodzie wraz z wyposażeniem.