2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Waarderingsgeschenken
Beschreibung: De Opdrachtgever zoekt een leverancier voor het leveren van waarderingsgeschenken voor ongeveer 2.750 medewerkers (totale populatie van medewerkers van Opdrachtgever). Het gaat om twee waarderingsgeschenken per jaar, één die uitgereikt zal worden voor aanvang van de zomervakantie (hierna: zomergeschenk) en één in de decembermaand (hierna: wintergeschenk). Het waarderingsgeschenk dient een focus op duurzaamheid, merkbeleving en de kernwaarden van de Opdrachtgever te hebben. Er dient een goede balans te zijn tussen kwaliteit, duurzaamheid en het beschikbare budget. Inholland gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaren) van €600.000,- euro exclusief btw.
Interne Kennung: M.000652
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Waarderingsgeschenken
Beschreibung: Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor het leveren van waarderingsgeschenken
Interne Kennung: 1