2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integrale vakapplicatie kredietverstrekking en schuldregelen
Beschreibung: Levering, implementatie en onderhoud van 1 integrale vakapplicatie voor schuldhulpverlening, schuldregelen en kredietverstrekking inclusief benodigde techniek en koppelingen. 1 integrale vakapplicatie
Interne Kennung: KBL250919FB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering, implementatie en onderhoud van 1 integrale vakapplicatie ter ondersteuning van de processen van kredietverstrekking en schuldhulpverlening en schuldregelen, inclusief benodigde techniek en koppelingen. 1 integrale vakapplicatie
Interne Kennung: 1