2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadań.
Beschreibung: Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: NI.2720.120.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przyspieszony tryb wyłonienia Wykonawcy powyższego zadania wynika ze złego stan fitosanitarnego wskazanych do wycinki drzew, stwarzającego realne zagrożenie bezpieczeństwu życia i mienia. Jednocześnie w związku z wydanymi decyzjami administracyjnymi zezwalającymi na usunięcie zagrażających bezpieczeństwu drzew zalecono wycinkę do dnia 28.02.2026 r. czyli przed rozpoczęciem okresu lęgowego ptaków. Mając na uwadze powyższe, czyli słuszny interes publiczny oraz potrzebę ochrony ornitofauny, konieczne jest udzielenie zamówienia w trybie przyspieszonym, aby możliwe było zrealizowanie zadania polegającego na wycince drzew do dnia 28.02.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadań - zadanie nr 1 oddział Wrocław.
Beschreibung: Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadań - zadanie nr 1 oddział Wrocław. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: NI.2720.120.2025 zadanie nr 1
Los: LOT-0004
Titel: Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadań - zadanie nr 2 oddział Legnica.
Beschreibung: Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadań - zadanie nr 2 oddział Legnica. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: NI.2720.120.2025 zadanie nr 2
Los: LOT-0005
Titel: Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadań - zadanie nr 3 oddział Jelenia Góra.
Beschreibung: Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadań - zadanie nr 3 oddział Jelenia Góra. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: NI.2720.120.2025 zadanie nr 3
Los: LOT-0006
Titel: Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadań - zadanie nr 4 oddział Wałbrzych.
Beschreibung: Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadań - zadanie nr 4 oddział Wałbrzych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: NI.2720.120.2025 zadanie nr 4