2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy związane z utrzymaniem szlaków żeglugowych na terenie RZGW w Gdańsku w podziale na części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy związane z utrzymaniem szlaków żeglugowych na terenie RZGW w Gdańsku z podziałem na części. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie składa się z następujących części: 1) Część 1: Dostawa bakenów przystosowanych do żeglugi nocnej związana z utrzymaniem szlaków żeglugowych na terenie ZZ Chojnice; 2) Część 2: Dostawy związane z utrzymaniem szlaków żeglugowych na terenie Zarządu Zlewni w Tczewie; 3) Część 3: Zakup materiałów do oznakowania brzegowego spełniającego standardy żeglugi nocnej na MDW E70 dla Zarządu Zlewni w Toruniu; 4) Część 4: Zakup oznakowania pływającego spełniającego standardy żeglugi nocnej w km 680-736 dla Zarządu Zlewni w Toruniu. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla danej części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla każdej części zamówienia – Zał. Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy (PPU) – Zał. Nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 6. Zamawiający nie określa czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób, wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie stosunku pracy. 7. Zamawiający nie stawia wymogów w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art.96 ust.2 pkt 2 ustawy Pzp. 8. Wykonawca udziela Zamawiającemu gwarancji i rękojmi za wady na przedmiot zamówienia na okres: 1) dla części 1, 3, 4 zamówienia: 24 miesięcy, liczony od daty podpisania przez Wykonawcę i Zamawiającego bez uwag Protokołu odbioru, z tym zastrzeżeniem, że: - gwarancja na kolor oznaczeń wynosi co najmniej 10 lat, - jeżeli producent przewidział dla danego asortymentu dłuższy okres gwarancji, Wykonawca udziela gwarancji na dany asortyment równej gwarancji producenta. 2) dla części 2 zamówienia: 24 miesięcy, liczony od daty podpisania przez Wykonawcę i Zamawiającego bez uwag Protokołu odbioru, z tym zastrzeżeniem, że jeżeli producent przewidział dla danego asortymentu dłuższy okres gwarancji, Wykonawca udziela gwarancji na dany asortyment równej gwarancji producenta. 9. Wszystkie koszty związane z uczestnictwem w postępowaniu, w szczególności z przygotowaniem i złożeniem oferty ponosi Wykonawca składający ofertę. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 10. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp, jeśli środki, jakie zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, nie zostaną mu przyznane w całości lub w części. Zamawiający uprawniony jest do unieważnienia postępowania z ww. przesłanki na każdym jego etapie i w odniesieniu do wybranych części zamówienia. Zamawiający zachowuje prawo do unieważniania postępowania z ww. przesłanki zarówno gdy otrzyma jednoznaczną informację o nieprzyznaniu mu środków na realizację zamówienia, jak i w sytuacji zwłoki w ich uzyskaniu w stosunku do zakładanego terminu wykonania zadania, jeśli brak środków w terminie uniemożliwi realizację zamówienia. Wykonawca nie posiada uprawnienia do wysuwania względem Zamawiającego żądania podjęcia działań mających na celu pozyskanie środków przeznaczonych na realizację zamówienia, w sytuacji gdy te, nie zostaną mu przyznane z zakładanego źródła. W przypadku unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp Wykonawcom nie przysługuje roszczenie o zwrot jakichkolwiek kosztów udziału w postępowaniu, w tym w szczególności zwrot kosztów kalkulacji i sporządzenia oferty oraz, co – poprzez fakt udziału w postępowaniu na określonych w niniejszej dokumentacji zasadach - Wykonawcy akceptują bez zastrzeżeń.
Vorherige Bekanntmachung: 627198-2025
Interne Kennung: G.ROZ.2710.80.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 i następnych ustawy Pzp oraz przepisów wykonawczych, wydanych na jej podstawie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928430 Wegeleuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34515100 Markierungstonnen, 34928472 Wegweiser, 44531400 Bolzen, 44192200 Nägel, 34941100 Stangen, 44316400 Metallwaren, 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe, 39224210 Malerpinsel, 44810000 Anstrichfarben, 44832000 Lösungsmittel, 44511200 Forken für Gartenarbeit, 44510000 Werkzeug, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 44512000 Diverses Handwerkzeug, 39812500 Dichtungsmittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Zakup materiałów do oznakowania brzegowego spełniającego standardy żeglugi nocnej na MDW E70 dla Zarządu Zlewni w Toruniu
Beschreibung: 1. Część 3: Zakup materiałów do oznakowania brzegowego spełniającego standardy żeglugi nocnej na MDW E70 dla Zarządu Zlewni w Toruniu. Przedmiotem zamówienia jest częściowa wymiana oznakowania szlaku żeglugowego śródlądowej drogi wodnej na rzece Wiśle w kilometrze 728-808 - znaków brzegowych polegająca na zakupie wraz z dostawą fabrycznie nowych znaków dla: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Zarząd Zlewni w Toruniu, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 3, 87-100 Toruń. Zakres przedmiotu zamówienia: znaki nawigacyjne brzegowe i informacyjne, tj. znaki zakazu, znaki nakazu, znaki informacyjne, znaki kilometrażowe, wraz z zestawami montażowymi. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla 3 części zamówienia zawierają: - Opis przedmiotu zamówienia dla części 3 zamówienia – Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 6 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia: do 30 dni od daty zawarcia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928472 Wegweiser
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.