See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pralniczych dla Szpitala Nowowiejskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywne wykonywanie usług pralniczych wraz z dzierżawą bielizny płaskiej i pościelowej, odzieży fasonowej oraz worków do transportu bielizny brudnej i skażonej dla Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 27 (zwanego w dalszej części „Szpitalem Nowowiejskim”). 2. Przedmiot zmówienia podzielony został na 2 części: 1) CZĘŚĆ nr 1 - sukcesywne wykonywanie usług pralniczych wraz z transportem, dzierżawą bielizny płaskiej i pościelowej, odzieży fasonowej, worków do transportu bielizny brudnej i skażonej oraz wdrożenia systemu RFID UHF lub równoważnego dla oddziałów Szpitala Nowowiejskiego zlokalizowanych w Warszawie, 2) CZĘŚĆ nr 2 - sukcesywne wykonywanie usług pralniczych wraz z transportem, dzierżawą bielizny płaskiej i pościelowej, odzieży fasonowe, worków do bielizny brudnej i skażonej dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego w Rasztowie.
Interne Kennung: 11/DZP/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ nr 1 - sukcesywne wykonywanie usług pralniczych dla oddziałów Szpitala Nowowiejskiego zlokalizowanych w Warszawie.
Beschreibung: Sukcesywne wykonywanie usług pralniczych wraz z transportem, dzierżawą bielizny płaskiej i pościelowej, odzieży fasonowej, worków do transportu bielizny brudnej i skażonej oraz wdrożenia systemu RFID UHF lub równoważnego dla oddziałów Szpitala Nowowiejskiego zlokalizowanych w Warszawie, Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 10 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ nr 2 - sukcesywne wykonywanie usług pralniczych dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego w Rasztowie.
Beschreibung: Sukcesywne wykonywanie usług pralniczych wraz z transportem, dzierżawą bielizny płaskiej i pościelowej, odzieży fasonowe, worków do bielizny brudnej i skażonej dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego w Rasztowie. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 11 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2.
Interne Kennung: Część 2