2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania Przebudowa budowli piętrzącej wodę wraz z odmuleniem zbiornika retencyjnego Szczurek na rzece Gać
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniom wodno-prawnym w tym pozwolenia na budowę na zadanie pn. „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania "Przebudowa budowli piętrzącej wodę wraz z odmuleniem zbiornika retencyjnego Szczurek na rzece Gać” realizowane w ramach projektu pn. „Lasy dla mokradeł – ochrona siedlisk hydrogenicznych na obszarach cennych przyrodniczo” (GMOK), w tym pomiar obiektów i prace geodezyjne z opracowaniem map do celów projektowych oraz nadzór autorski – szczegółowe informacje zawarto w OPZ oraz w projekcie umowy – zał. 2 do SWZ. 2. Powierzchnia zbiornika wynosi 1,15 ha. Lokalizacja: Adres leśny: 06-19-2-07-93-m Adres administracyjny: 10 (Łódzkie), 16 (Tomaszowski), 062 (Lubochnia), 0011 (Jasień I), nr działki: 1311, 1312/1, 1312/2; 10-05-062-0011 dz. 1311,1312/1,1312/2 – mapa podglądowa stanowi Załącznik nr 1 do OPZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ (OPZ, mapa poglądowa, podręcznik wdrażania Projektu, logotypy). Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 2 do SWZ - projekt umowy. Wykonana dokumentacja projektowo-kosztorysowa musi być zgodna z podręcznikiem wdrażania Projektu.
Interne Kennung: SA.270.44.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniom wodno-prawnym w tym pozwolenia na budowę na zadanie pn. „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania Przebudowa budowli piętrzącej wodę wraz z odmuleniem zbiornika retencyjnego Szczurek na rzece Gać” realizowane w ramach projektu pn. „Lasy dla mokradeł – ochrona siedlisk hydrogenicznych na obszarach cennych przyrodniczo” (GMOK), w tym pomiar obiektów i prace geodezyjne z opracowaniem map do celów projektowych oraz nadzór autorski – szczegółowe informacje zawarto w OPZ oraz w projekcie umowy – zał. 2 do SWZ. 2. Powierzchnia zbiornika wynosi 1,15 ha. Lokalizacja: Adres leśny: 06-19-2-07-93-m Adres administracyjny: 10 (Łódzkie), 16 (Tomaszowski), 062 (Lubochnia), 0011 (Jasień I), nr działki: 1311, 1312/1, 1312/2; 10-05-062-0011 dz. 1311,1312/1,1312/2 – mapa podglądowa stanowi Załącznik nr 1 do OPZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ (OPZ, mapa poglądowa, podręcznik wdrażania Projektu, logotypy). Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 2 do SWZ - projekt umowy. Wykonana dokumentacja projektowo-kosztorysowa musi być zgodna z podręcznikiem wdrażania Projektu.