2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został sporządzony w Załączniku Nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej również: OPZ). Załącznikiem do OPZ i jego integralną częścią, są: 1. Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego - punkt tymczasowego magazynowania odpadów (stacja przeładunkowa odpadów) - Luboń rejon ul. Chemików, powiat poznański, 2. Instrukcja BHP Transportu wewnętrznego na terenie Punktu Przeładunkowego i Kompostowni, oraz punkcie selektywnej zbiórki odpadów Tarnowskiej Gospodarki Komunalnej Sp. zoo, 3. Skrócona instrukcja bhp transportu wewnętrznego i pracy na terenie punktu przeładunkowego, kompostowni i punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w Tarnowskiej Gospodarce Komunalnej TP-KOM sp. z o.o.
Interne Kennung: 5/ZP/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Przedmiotem zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na potrzeby, którego sporządzono niniejszy dokument (dalej również: „Postępowanie”) jest usługa zagospodarowania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych polegająca na: 1) przyjęciu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych ze stacji przeładunkowej, 2) transporcie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych ze stacji przeładunkowej do instalacji komunalnej, 3) wyładunku i zagospodarowaniu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych w instalacji komunalnej - zwane dalej łącznie „usługą zagospodarowania odpadów komunalnych”, 4) realizacji usług i obowiązków związanych z wyrażonymi powyżej w pkt 1 – 3) usługami. 2. Nr Postępowania: 5/ZP/2023. 3. Zamawiający wymaga powołania się na wyżej wymieniony nr postępowania w przypadku przesyłania korespondencji dotyczącej Postępowania za pośrednictwem Platformy zakupowej - https://tp-kom.eb2b.com.pl Opis przedmiotu zamówienia został sporządzony w Załączniku Nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej również: „OPZ”).5. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z zamówienia opcyjnego – Prawa opcji.Z zastrzeżeniem wyjątków, o których mowa w SWZ, komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Platformy Zakupowej – zwanej dalej „Platformą” – pod adresem: https://tp-kom.eb2b.com.pl. Osobą uprawnioną do kontaktu z Wykonawcami jest:Marlena Dzik, tel. 61-89-59-424, mail: mdzik@tp-kom.plZamawiający informuje, że adres e-mail: mdzik@tp-kom.pl nie służy do składania ofert. Sposób przygotowania ofert: 1. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 2. Oferta musi zawierać oświadczenia niezbędne dla jej zbadania i oceny w ramach Postępowania. 3. Zamawiający rekomenduje sporządzenie oferty na załączonym formularzu ofertowym – Załącznik Nr 1 do SWZ. 4. Do oferty należy załączyć oświadczenia i dokumenty wymienione w SWZ według zasad określonych w SWZ. 5. Oferta musi być sporządzona w języku polskim, w formie elektronicznej w formacie danych: .pdf, .doc, .docx, .rtf,.xps, .odt i opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 6. Do przygotowania oferty konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy kwalifikowanego podpisu elektronicznego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie niesegregowanych zmieszanych odpadów komunalnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych polegająca na: 1) przyjęciu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z dwóch stacji przeładunkowych, 2) transporcie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych ze stacji przeładunkowych do instalacji komunalnej, 3) wyładunku i zagospodarowaniu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych w instalacji komunalnej - zwane dalej łącznie „usługą zagospodarowania odpadów komunalnych”, Ilość niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych zależy od ilości odpadów wytworzonych na terenie gmin wskazanych w ust. 1 i odebranych przez podmiotu świadczące usługi odbioru odpadów komunalnych lub odebranych przez podmioty wskazane w ust. 1. Zamawiający gwarantuje, że łączna wielkość strumienia odpadu nie będzie mniejsza niż 5 800,00 Mg. Zakres podstawowy zamówienia, w rozumieniu określonym w zdaniu poprzednim, stanowi zakres gwarantowany, przy zastrzeżeniu, że osiągnięcie limitu minimalnego może nastąpić również poprzez skorzystanie z uprawnienia do rozszerzenia zakresu podstawowego o zakres opcyjny przez jednego lub kilku Zamawiających.Wykonawca musi mieć zdolność do zapewnienia przyjęcia i przetworzenia maksymalnej wielkości strumienia odpadów wskazanego w ust. 1, tj. 7 150,00 Mg.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z zamówienia opcyjnego – Prawa opcji. 1. W oparciu o dane historyczne ustalono podstawowy oraz opcyjny zakres zamówienia, ustalany w oparciu o wielkość strumienia niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, na której realizowana będzie usługa zagospodarowania odpadów komunalnych: Zakres podstawowy zamówienia (określony w ilości niesegregowanych [zmieszanych] odpadów komunalnych w Mg): TP-KOM Sp. z o.o. 4 000,00, PUK Bytkowo Sp. z o.o. 800,00 , KOMLUB Sp. z o.o./Luboń 1000,00 RAZEM: 5800,00 Zakres opcyjny zamówienia- Prawo opcji (określony w ilości niesegregowanych [zmieszanych] odpadów komunalnych w Mg TP-KOM Sp. z o.o. 700,00, PUK Bytkowo Sp. z o.o. 150,00, KOMLUB Sp. z o.o./Luboń 500,00 RAZEM: 1350,00 Zakres maksymalny zamówienia (określony w ilości niesegregowanych [zmieszanych] odpadów komunalnych w Mg) TP-KOM Sp. z o.o. 4700,00, PUK Bytkowo Sp. z o.o. 950,00 , KOMLUB Sp. z o.o./Luboń 1500,00 RAZEM: 7150,00 2. Ilość niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych zależy od ilości odpadów wytworzonych i odebranych przez podmioty świadczące usługi odbioru odpadów komunalnych lub odebranych przez podmioty wskazane w ust. 1. Zamawiający gwarantuje, że łączna wielkość strumienia odpadu nie będzie mniejsza niż 5 800,00 Mg. Zakres podstawowy zamówienia, w rozumieniu określonym w zdaniu poprzednim, stanowi zakres gwarantowany, przy zastrzeżeniu, że osiągnięcie limitu minimalnego może nastąpić również poprzez skorzystanie z uprawnienia do rozszerzenia zakresu podstawowego o zakres opcyjny przez jednego lub kilku Zamawiających wskazanych w ust. 1. 3. Wykonawca musi mieć zdolność do zapewnienia przyjęcia i przetworzenia maksymalnej wielkości strumienia odpadów wskazanego w ust. 1, tj. 7 150,00 Mg.