76301-2025 - Wettbewerb
Polen – Aktendeckel – WYKONANIE I DOSTAWA FUTERAŁÓW DO ORDERÓW I ODZNACZEŃ ORAZ OKŁADEK DO LEGITYMACJI ODZNACZENIOWYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWYKONANIE I DOSTAWA FUTERAŁÓW DO ORDERÓW I ODZNACZEŃ ORAZ OKŁADEK DO LEGITYMACJI ODZNACZENIOWYCH
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostarczenie do obiektu Zamawiającego futerałów do odznaczeń: Część I:  Futerał do pierwszych klas orderowych – wykonany ze skóry (w kolorze wiśni) - 15 szt.;  Futerał do orderów klasy IV i V – wykonany z płótna (pantone 209C) - 400 szt.;  Futerał do odznaczeń – wykonany z płótna (pantone 209C) – 100 000 szt. Część II:  Okładki do legitymacji – wykonane z płótna (pantone 209C) – 120 000 szt.
Interne KennungBA.1/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22852100 Aktendeckel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79971100 Verarbeitung von Druckerzeugnissen
5. Los
LosLOT-0001
TitelFuterały do odznaczeń
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostarczenie do obiektu Zamawiającego futerałów do odznaczeń:  Futerał do pierwszych klas orderowych – wykonany ze skóry (w kolorze wiśni) - 15 szt.;  Futerał do orderów klasy IV i V – wykonany z płótna (pantone 209C) - 400 szt.;  Futerał do odznaczeń – wykonany z płótna (pantone 209C) – 100 000 szt.
Interne KennungWYKONANIE I DOSTAWA FUTERAŁÓW DO ORDERÓW I ODZNACZEŃ ORAZ OKŁADEK DO LEGITYMACJI ODZNACZENIOWYCH - BA.1/2025
LosLOT-0002
TitelOkładki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostarczenie do obiektu Zamawiającego okładek do legitymacji – wykonane z płótna (pantone 209C) – 120 000 szt.