See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst EIA werken BBEPP
Beschreibung: Kandidaatstelling voor: Meerjarige raamovereenkomst ( 4 jaar) in 1 perceel met meerdere opdrachtnemers van werken voor het uitvoeren van EIA werken voor de Pilot Plant. De opdrachten op afroep bestaan uit: - Installatie van elektrische componenten en kabels Engineering support - On-site ( at supplier facilities) inspection for FAT (Daily rate) - Electrical drawings services (Rate per effective page) - Electrical dimensioning Calculation - General automations services including - PLC et RIO system computing, configuration and testing - Pneumatic system configuration and testing
Interne Kennung: BBEPP-2025-JV-1110-943
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BBEPP-2025-JV-1110-943 - 1
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst ( 4 jaar) in 1 perceel met meerdere opdrachtnemers van werken voor het uitvoeren van EIA werken voor de Pilot Plant
Interne Kennung: 1