763022-2023 - Ergebnis
Polen – Kreditgewährung – Usługa udzielenia Gminie Krzepice kredytu długoterminowego w kwocie 3 067 710 złotych na pokrycie planowanego deficytu Gminy Krzepice w 2023 roku oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa udzielenia Gminie Krzepice kredytu długoterminowego w kwocie 3 067 710 złotych na pokrycie planowanego deficytu Gminy Krzepice w 2023 roku oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa udzielenia Gminie Krzepice kredytu długoterminowego w kwocie 3 067 710 złotych na pokrycie planowanego deficytu Gminy Krzepice w 2023 roku oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ, dostępny na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: ITR.271.006.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa udzielenia Gminie Krzepice kredytu długoterminowego w kwocie 3 067 710 złotych na pokrycie planowanego deficytu Gminy Krzepice w 2023 roku oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ, dostępny na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Termin wykonania zamówienia: a) rozpoczęcie realizacji przedmiotu zamówienia: w dniu zawarcia umowy; b) zakończenie realizacji przedmiotu zamówienia: 15.12.2031 r. Ostateczny termin wykorzystania kredytu upływa 31.12.2023 r. Spłata kredytu nastąpi w 23 ratach w okresie od 31.01.2028 r. do 15.12.2031 r.