See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oraz instalacja 65 sztuk fabrycznie nowych Kasowników Mobilnych KSM-16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa 65 sztuk fabrycznie nowych Kasowników Mobilnych KS-16 do autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej Sp. z o.o.; 2) montaż kasowników mobilnych zgodnie z dyspozycją Zamawiającego; 3) włączenie, konfiguracja i integracji Kasowników Mobilnych z działającym Systemem Poboru Opłat Zamawiającego wraz z weryfikacją poprawności działania; według specyfikacji technicznej zamówienia podstawowego (Umowa nr DZP-107/2022/KB). Zamówienie jest zamówieniem dodatkowym do udzielonego zamówienia p.n. „Dostawa i wdrożenie systemu poboru opłat za przejazdy wraz z dostawą i montażem kasowników mobilnych do obsługi transakcji przy użyciu płatności mobilnych za pomocą karty EMV” nr postępowania: DZP-3411/07/2022.
Interne Kennung: ZP.P.27.2025.KB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30144400 Automatische Zugangskontrolle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oraz instalacja 65 sztuk fabrycznie nowych Kasowników Mobilnych KSM-16 w pełni kompatybilnych funkcjonalnie, systemowo, wizualnie z użytkowanymi Kasownikami Mobilnymi, umożliwiających współpracę z istniejącym Systemem Poboru Opłat
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa 65 sztuk fabrycznie nowych Kasowników Mobilnych KS-16 do autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej Sp. z o.o.; 2) montaż kasowników mobilnych zgodnie z dyspozycją Zamawiającego; 3) włączenie, konfiguracja i integracji Kasowników Mobilnych z działającym Systemem Poboru Opłat Zamawiającego wraz z weryfikacją poprawności działania; według specyfikacji technicznej zamówienia podstawowego (Umowa nr DZP-107/2022/KB).
Menge: 65 Stück