See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie Gminy Kędzierzyn-Koźle oraz komunalnych osób prawnych w Kędzierzynie-Koźlu w latach 2026 - 2027
Beschreibung: Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w autobusach, Część II Zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Część III Zamówienia: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Ubezpieczenie autocasco, Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów, Ubezpieczenie Assistance Część IV Zamówienia: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków strażaków osp, członków oraz opiekunów młodzieżowych drużyn pożarniczych (MDP) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 5 – Program Ubezpieczenia
Interne Kennung: ZP.271.1.94.2025.AP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w autobusach, Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Przedmiot główny: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe Przedmioty dodatkowe: 66515000-3 - usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty w następujących jednostkach organizacyjnych Gminy Kędzierzyn-Koźle: 1.1 Zespół Obsługi Oświaty i Wychowania, ul. Szkolna 15, Kędzierzyn-Koźle; 1.1.1. Żłobek nr 1, ul. Filtrowa 13, Kędzierzyn-Koźle 1.1.2. Żłobek nr 3, ul. Piotra Skargi 25, Kędzierzyn-Koźle 1.1.3. Żłobek nr 6, ul. 1 Maja 7, Kędzierzyn-Koźle 1.1.4. Żłobek nr 10, ul. Kazimierza Wielkiego 6, Kędzierzyn-Koźle 1.1.5. Publiczne Przedszkole nr 2, ul. Kozielska 3, Kędzierzyn-Koźle 1.1.6. Publiczne Przedszkole nr 5, ul. 1 Maja 5, Kędzierzyn-Koźle 1.1.7. Publiczne Przedszkole nr 6, ul. Tadeusza Kościuszki 21, Kędzierzyn-Koźle 1.1.8. Publiczne Przedszkole nr 7, ul. Jordanowska 16, Kędzierzyn-Koźle 1.1.9. Publiczne Przedszkole nr 8, ul. Romana Dmowskiego 5, Kędzierzyn-Koźle 1.1.10. Publiczne Przedszkole nr 9, ul. Harcerska 16, Kędzierzyn-Koźle 1.1.11. Publiczne Przedszkole nr 10, ul. Władysława Broniewskiego 5, Kędzierzyn-Koźle 1.1.12. Publiczne Przedszkole nr 11, ul. Mikołaja Reja 14, Kędzierzyn-Koźle 1.1.13. Publiczne Przedszkole nr 12, ul. Bolesława Chrobrego 28, Kędzierzyn-Koźle 1.1.14. Publiczne Przedszkole nr 13, ul. Piastowska 10, Kędzierzyn-Koźle 1.1.15. Publiczne Przedszkole nr 14, ul. Franklina Delano Roosevelta 13, Kędzierzyn-Koźle 1.1.16. Publiczne Przedszkole nr 15, ul. Spółdzielców 3, Kędzierzyn-Koźle 1.1.17. Publiczne Przedszkole nr 17, ul. Karola Szymanowskiego 29, Kędzierzyn-Koźle 1.1.18. Publiczne Przedszkole nr 18, ul. Sławięcicka 96 B, Kędzierzyn-Koźle 1.1.19. Publiczne Przedszkole nr 21, ul. Filtrowa 13, Kędzierzyn-Koźle 1.1.20. Publiczne Przedszkole nr 22 im. Czesława Janczarskiego, ul. 9 Maja 4, Kędzierzyn-Koźle 1.1.21. Publiczne Przedszkole nr 23, ul. Wierzbowa 4, Kędzierzyn-Koźle 1.1.22. Publiczne Przedszkole nr 24, ul. Leszka Białego 7, Kędzierzyn-Koźle 1.1.23. Publiczne Przedszkole nr 26, ul. Bolesława Śmiałego 5, Kędzierzyn-Koźle 1.1.24. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich, ul. Kościelna 19, Kędzierzyn-Koźle 1.1.25. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza, ul. Tadeusza Kościuszki 41, Kędzierzyn-Koźle 1.1.26. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. 1 Maja 3, Kędzierzyn-Koźle 1.1.27. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jurija Gagarina, ul. Jurija Gagarina 3, Kędzierzyn-Koźle 1.1.28. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Władysława Broniewskiego, al. Partyzantów 30, Kędzierzyn-Koźle - ul. Piotra Skargi 11, Kędzierzyn-Koźle 1.1.29. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kadeta Zygmunta Kuczyńskiego, ul. Piastowska 30, Kędzierzyn-Koźle - ul. Grzegorza Piramowicza 28, Kędzierzyn-Koźle 1.1.30. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Archimedesa 25, Kędzierzyn-Koźle 1.1.31. Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Jana Brzechwy 80;82, Kędzierzyn-Koźle 1.1.32. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Mieszka I 4, Kędzierzyn- Koźle 1.1.33. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Karola Szymanowskiego 19, Kędzierzyn-Koźle 1.1.34. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Szkolna 3, Kędzierzyn-Koźle 1.1.35. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Sławięcicka 96, Kędzierzyn-Koźle 1.1.36. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Ignacego Mościckiego 13, Kędzierzyn- Koźle 1.2 Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle, ul. Grzegorza Piramowicza 32, Kędzierzyn-Koźle 1.2.1. Wydział Administracyjno-Gospodarczy 1.2.2 Biuro Działalności Gospodarczej 1.2.3 Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego 1.2.4 Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa 1.2.5 Wydział Zarządzania Drogami 1.2.6 Biuro Informacji i Promocji Miasta 1.2.7 Wydział Straży Miejskiej i Zarządzania Kryzysowego 1.3 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Mikołaja Reja 2A, Kędzierzyn-Koźle 1.4 Środowiskowy Dom Samopomocy „PROMYCZEK”, ul. Piotra Skargi 11, Kędzierzyn-Koźle 1.5 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle 1.6 Miejski Zakład Cmentarny, ul. Bałtycka 2, Kędzierzyn-Koźle 1.7 Miejski Zarząd Budynków Komunalnych, ul. Grunwaldzka 6, Kędzierzyn-Koźle 2. Komunalne osoby prawne: 2.1 Miejski Ośrodek Kultury, al. Jana Pawła II 27, Kędzierzyn-Koźle 2.2 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Rynek 3, Kędzierzyn Koźle 2.3 Muzeum Ziemi Kozielskiej, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5B, Kędzierzyn-Koźle Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 5 – Program Ubezpieczenia B. Wymóg zatrudnienia na umowę o pracę. Na podstawie 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy. C. Prawo opcji: Prawo opcji 1) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego. Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do nn. umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowane do Wykonawcy w formie pisemnej zgłoszenie. W razie nieudzielenia zamówienia opcjonalnego Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne realizowane będzie na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego. a) W części I zamówienia: Maksymalna wartość opcji dla niniejszej części zamówienia wynosi 10% składki za zamówienie podstawowe, pierwotnie określonej w umowie w sprawie zamówienia publicznego. D.Termin realizacji zamówienia: 24 miesiące, przewidywany okres ubezpieczenia (okres realizacji zamówienia): od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r.
Interne Kennung: ZP.271.1.94.2025.AP-część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego. Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do nn. umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowane do Wykonawcy w formie pisemnej zgłoszenie. W razie nieudzielenia zamówienia opcjonalnego Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne realizowane będzie na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego. 2) Przedmiotem opcji może być: a) W części I zamówienia: -Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, -Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, -Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w autobusach, - w przypadku wzrostu sum ubezpieczenia/wartości mienia w okresie realizacji zamówienia w stosunku do sum ubezpieczenia/wartości mienia określonych w zamówieniu podstawowym (w załączniku nr 5 do SWZ) w związku ze zmianą wartości mienia, nabyciem nowego mienia, modernizacją istniejącego mienia lub nowymi inwestycjami Maksymalna wartość opcji dla niniejszej części zamówienia wynosi 10% składki za zamówienie podstawowe, pierwotnie określonej w umowie w sprawie zamówienia publicznego.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część II Zamówienia: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Przedmiot główny: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe Przedmioty dodatkowe: 66516000-0 - usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w następujących jednostkach organizacyjnych Gminy Kędzierzyn-Koźle: 1.1 Zespół Obsługi Oświaty i Wychowania, ul. Szkolna 15, Kędzierzyn-Koźle; 1.1.1. Żłobek nr 1, ul. Filtrowa 13, Kędzierzyn-Koźle 1.1.2. Żłobek nr 3, ul. Piotra Skargi 25, Kędzierzyn-Koźle 1.1.3. Żłobek nr 6, ul. 1 Maja 7, Kędzierzyn-Koźle 1.1.4. Żłobek nr 10, ul. Kazimierza Wielkiego 6, Kędzierzyn-Koźle 1.1.5. Publiczne Przedszkole nr 2, ul. Kozielska 3, Kędzierzyn-Koźle 1.1.6. Publiczne Przedszkole nr 5, ul. 1 Maja 5, Kędzierzyn-Koźle 1.1.7. Publiczne Przedszkole nr 6, ul. Tadeusza Kościuszki 21, Kędzierzyn-Koźle 1.1.8. Publiczne Przedszkole nr 7, ul. Jordanowska 16, Kędzierzyn-Koźle 1.1.9. Publiczne Przedszkole nr 8, ul. Romana Dmowskiego 5, Kędzierzyn-Koźle 1.1.10. Publiczne Przedszkole nr 9, ul. Harcerska 16, Kędzierzyn-Koźle 1.1.11. Publiczne Przedszkole nr 10, ul. Władysława Broniewskiego 5, Kędzierzyn-Koźle 1.1.12. Publiczne Przedszkole nr 11, ul. Mikołaja Reja 14, Kędzierzyn-Koźle 1.1.13. Publiczne Przedszkole nr 12, ul. Bolesława Chrobrego 28, Kędzierzyn-Koźle 1.1.14. Publiczne Przedszkole nr 13, ul. Piastowska 10, Kędzierzyn-Koźle 1.1.15. Publiczne Przedszkole nr 14, ul. Franklina Delano Roosevelta 13, Kędzierzyn-Koźle 1.1.16. Publiczne Przedszkole nr 15, ul. Spółdzielców 3, Kędzierzyn-Koźle 1.1.17. Publiczne Przedszkole nr 17, ul. Karola Szymanowskiego 29, Kędzierzyn-Koźle 1.1.18. Publiczne Przedszkole nr 18, ul. Sławięcicka 96 B, Kędzierzyn-Koźle 1.1.19. Publiczne Przedszkole nr 21, ul. Filtrowa 13, Kędzierzyn-Koźle 1.1.20. Publiczne Przedszkole nr 22 im. Czesława Janczarskiego, ul. 9 Maja 4, Kędzierzyn-Koźle 1.1.21. Publiczne Przedszkole nr 23, ul. Wierzbowa 4, Kędzierzyn-Koźle 1.1.22. Publiczne Przedszkole nr 24, ul. Leszka Białego 7, Kędzierzyn-Koźle 1.1.23. Publiczne Przedszkole nr 26, ul. Bolesława Śmiałego 5, Kędzierzyn-Koźle 1.1.24. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich, ul. Kościelna 19, Kędzierzyn-Koźle 1.1.25. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza, ul. Tadeusza Kościuszki 41, Kędzierzyn-Koźle 1.1.26. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. 1 Maja 3, Kędzierzyn-Koźle 1.1.27. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jurija Gagarina, ul. Jurija Gagarina 3, Kędzierzyn-Koźle 1.1.28. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Władysława Broniewskiego, al. Partyzantów 30, Kędzierzyn-Koźle - ul. Piotra Skargi 11, Kędzierzyn-Koźle 1.1.29. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kadeta Zygmunta Kuczyńskiego, ul. Piastowska 30, Kędzierzyn-Koźle - ul. Grzegorza Piramowicza 28, Kędzierzyn-Koźle 1.1.30. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Archimedesa 25, Kędzierzyn-Koźle 1.1.31. Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Jana Brzechwy 80;82, Kędzierzyn-Koźle 1.1.32. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Mieszka I 4, Kędzierzyn- Koźle 1.1.33. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Karola Szymanowskiego 19, Kędzierzyn-Koźle 1.1.34. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Szkolna 3, Kędzierzyn-Koźle 1.1.35. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Sławięcicka 96, Kędzierzyn-Koźle 1.1.36. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Ignacego Mościckiego 13, Kędzierzyn- Koźle 1.2 Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle, ul. Grzegorza Piramowicza 32, Kędzierzyn-Koźle 1.2.1. Wydział Administracyjno-Gospodarczy 1.2.2 Biuro Działalności Gospodarczej 1.2.3 Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego 1.2.4 Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa 1.2.5 Wydział Zarządzania Drogami 1.2.6 Biuro Informacji i Promocji Miasta 1.2.7 Wydział Straży Miejskiej i Zarządzania Kryzysowego 1.3 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Mikołaja Reja 2A, Kędzierzyn-Koźle 1.4 Środowiskowy Dom Samopomocy „PROMYCZEK”, ul. Piotra Skargi 11, Kędzierzyn-Koźle 1.5 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle 1.6 Miejski Zakład Cmentarny, ul. Bałtycka 2, Kędzierzyn-Koźle 1.7 Miejski Zarząd Budynków Komunalnych, ul. Grunwaldzka 6, Kędzierzyn-Koźle 2. Komunalne osoby prawne: 2.1 Miejski Ośrodek Kultury, al. Jana Pawła II 27, Kędzierzyn-Koźle 2.2 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Rynek 3, Kędzierzyn Koźle 2.3 Muzeum Ziemi Kozielskiej, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5B, Kędzierzyn-Koźle Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 5 – Program Ubezpieczenia B. Wymóg zatrudnienia na umowę o pracę. Na podstawie 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy. C.Termin realizacji zamówienia: 24 miesiące, przewidywany okres ubezpieczenia (okres realizacji zamówienia): od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w treści SWZ wraz z załącznikami udostępnionymi na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: ZP.271.1.94.2025.AP-część II
Los: LOT-0003
Beschreibung: Część III Zamówienia: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Ubezpieczenie autocasco, Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów, Ubezpieczenie Assistance Przedmiot główny: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe Przedmioty dodatkowe: 66512100-3 - usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków 66514110-0 - usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych 66516100-1 - usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej w następujących jednostkach organizacyjnych Gminy Kędzierzyn-Koźle: 1. Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle, ul. Grzegorza Piramowicza 32, Kędzierzyn-Koźle Wydział Administracyjno-Gospodarczy Wydział Straży Miejskiej i Zarządzania Kryzysowego 2. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Grunwaldzka 71, Kędzierzyn-Koźle 3. Miejski Zakład Cmentarny, ul. Bałtycka 2, Kędzierzyn-Koźle 4. Miejski Zarząd Budynków Komunalnych, ul. Grunwaldzka 6, Kędzierzyn-Koźle, oraz w następujących komunalnych osobach prawnych: 5. Miejski Ośrodek Kultury, al. Jana Pawła II 27, Kędzierzyn-Koźle Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 5 – Program Ubezpieczenia B. Wymóg zatrudnienia na umowę o pracę. Na podstawie 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy. C.Termin realizacji zamówienia: 24 miesiące, przewidywany okres ubezpieczenia (okres realizacji zamówienia): od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r. Polisy dla ubezpieczeń komunikacyjnych będą wystawione na dwa okresy roczne określone indywidualnie dla każdego pojazdu i wskazane w załącznikach zawierających wykazy pojazdów. Ubezpieczenia pojazdów nabywanych w trakcie trwania umowy o udzielenie zamówienia będą zawierane na okresy roczne zgodnie z wnioskiem Zamawiającego. Ostatnim dniem umożliwiającym ubezpieczenie pojazdu na warunkach umowy o udzielenie zamówienia publicznego jest ostatni dzień obowiązywania umowy, to jest 31.12.2027 Maksymalnie okres ubezpieczenia pojazdów zakończy się dnia 30.12.2028 r. D.. Prawo opcji 1) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego. Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do nn. umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowane do Wykonawcy w formie pisemnej zgłoszenie. W razie nieudzielenia zamówienia opcjonalnego Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne realizowane będzie na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego. W części III zamówienia: - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, - ubezpieczenie autocasco, - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, - ubezpieczenie Assistance - w przypadku ubezpieczenia pojazdów nabywanych przez Zamawiającego (podmioty podlegające ubezpieczeniu na podstawie niniejszego postępowania) i/lub zwiększenia wartości ubezpieczonych pojazdów w trakcie trwania umowy w sprawie zamówienia publicznego. Maksymalna wartość opcji dla niniejszej części zamówienia wynosi 30% składki za zamówienie podstawowe, pierwotnie określonej w umowie w sprawie zamówienia publicznego. 3) Składka będzie rozliczana zgodnie z określoną w załączniku nr 5 do SWZ klauzulą warunków i taryf dotyczącą danej części zamówienia. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w treści SWZ wraz z załącznikami udostępnionymi na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: ZP.271.1.94.2025.AP-część III
Los: LOT-0004
Beschreibung: Część IV Zamówienia: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków strażaków osp, członków oraz opiekunów młodzieżowych drużyn pożarniczych (MDP): świadczenia podstawowe + zawał serca i udar mózgu Przedmiot główny: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe Przedmioty dodatkowe: 66512100-3 - usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków Jednostki OSP, których dotyczy ubezpieczenie: 1. OSP KSRG Cisowa. 2. OSP KSRG Miejsce Kłodnickie. 3.OSP KSRG Sławięcice. 4. OSP KSRG Kłodnica. 5.OSP KSRG ORW Koźle. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 5 – Program Ubezpieczenia B. Wymóg zatrudnienia na umowę o pracę. Na podstawie 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy. C.Termin realizacji zamówienia: 24 miesiące, przewidywany okres ubezpieczenia (okres realizacji zamówienia): od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w treści SWZ wraz z załącznikami udostępnionymi na stronie prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: ZP.271.1.94.2025.AP-część IV