2. Verfahren
Verfahren
Titel: UDZIELENIE DŁUGOTERMINOWEGO KREDYTU BANKOWEGO DLA GMINY IZABELIN
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na udzieleniu długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 7.810.000 zł (siedem milionów osiemset dziesięć tysięcy zł), z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu roku 2025 w związku z realizacją wydatków majątkowych Zamawiającego. 2. Przewidywany okres kredytowania: lata 2025-2038.
Vorherige Bekanntmachung: 544141-2025
Interne Kennung: ZP.271.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001