2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen & inspecteren vrijvervalriolering en zuigen kolken
Beschreibung: De Opdracht heeft betrekking op 1) het periodiek reinigen, inspecteren en beoordelen van vrijvervalrioleringen en 2) het periodiek schoon zuigen van kolken. Zie voor meer informatie de Aanbestedingsstukken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000