2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów z podziałem na zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów z podziałem na zadania: Zadanie 1 – Świadczenie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych wraz z udostępnieniem pojemników do ich zbierania. Zadanie 2 – Świadczenie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów o kodzie 16 02 14 - zużyte urządzenia inne niż wymienione w 16 02 09 do 16 02 13. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zp/pn/73/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych wraz z udostępnieniem pojemników do ich zbierania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych wraz z udostępnieniem pojemników do ich zbierania Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów o kodzie 16 02 14 - zużyte urządzenia inne niż wymienione w 16 02 09 do 16 02 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi odbierania i zagospodarowania odpadów o kodzie 16 02 14 - zużyte urządzenia inne niż wymienione w 16 02 09 do 16 02 13 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2