See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych oraz transport odpadów z terenu Gminy Gryfice do Stacji Przeładunkowej Odpadów w Słajsinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych oraz transport odpadów z terenu Gminy Gryfice do Stacji Przeładunkowej Odpadów w Słajsinie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001