See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud via sociale tewerkstelling 2026 tem 2029
Beschreibung: Voorbehouden opdrachten: Volgens artikel 15 van de wet van 17 juni 2016 wordt de opdracht voorbehouden aan sociale werkplaatsen en aan ondernemers die de maatschappelijke en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen tot doel heeft. Werkplaatsen, ondernemers en programma's die beantwoorden aan gelijkaardige voorwaarden worden aanvaard.
Interne Kennung: PPP0CU-8711/5377/2025/1627-MIL-groenonderhoud ST
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Groenonderhoud via sociale tewerkstelling 2026 tem 2029 (4 jaar)
Interne Kennung: 2025/1627-MIL-groenonderhoud ST_1