76342-2025 - Ergebnis
Tschechien – Tankwagen – Cisternový automobil plnič techniky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCisternový automobil plnič techniky
BeschreibungCisternová vozidla plniče techniky na podvozku TATRA FORCE T 815-7 6x6 k zajištění schopnosti přepravovat a doplňovat palivové nádrže pozemní motorové techniky měřenými a filtrovanými palivy.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34133100 Tankwagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung57137/2022-1350