2. Verfahren
Verfahren
Titel: R.O.K. WASSEN VAN WERKKLEDIJ
Beschreibung: Deze opdracht heeft tot doel het afsluiten van een raamovereenkomst. Deze omvat het onderhouden (wassen, reinigen, herstellen, labelen, drogen en plooien) van diverse soorten werkkledij (bv. werkbroeken, T-shirts, sokken, ondergoed, vesten, jassen, etc.) en andere textielproducten (bv. handdoeken, handschoenen, veiligheidsschoenen, etc… ). Het betreft geen nucleaire werkkledij. De opdracht omvat de ophaling van te wassen werkkledij op diverse pick-up punten op de site alsook de aanlevering van gewassen werkkledij op diezelfde diverse pick-up punten.
Interne Kennung: PPP0TK-760/5443/TAVL_WAS KLEDIJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: TAVL_WAS KLEDIJ_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0TK-760/5443/TAVL_WAS KLEDIJ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: TAVL_WAS KLEDIJ_1