763491-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej (2 zadania)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej (2 zadania)
BeschreibungDostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej (2 zadania) zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung631460-2025
Interne KennungRZ-DZP.261.37.2025.MM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 2 szt. stanowisk komputerowych dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
BeschreibungDostawa 2 szt. stanowisk komputerowych dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelDostawa komputera stacjonarnego z oprogramowaniem
BeschreibungDostawa komputera stacjonarnego z oprogramowaniem zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ
Interne KennungCzęść 2