2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu wraz z instalacją.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa znaków, elementów oznakowania, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z instalacją w podziale na zadania: A. Zadanie nr 1. Wykonanie zamówienia polegającego na dostawie znaków oraz słupków prowadzących U-1a i U-1b wraz z ich ustawieniem w ciągu drogi wojewódzkich Nr 839 zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu I. Lokalizacja usługi: a) droga wojewódzka Nr 839 na odc. od granicy województwa do skrzyżowania z drogą powiatową Nr 2507L” (od km 00+000 do km 32+266); II. Zakres usługi obejmuje: a) Dostawę elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD(z wyjątkiem barier energohłonnych i wygrodzeń), Szczegółowy wykaz elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD przedstawia załącznik Nr 1 do SWZ. b) Demontaż istniejących elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD c) Ustawienie/montaż nowych elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD w lokalizacji zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu; d) Odwiezienie wszystkich zdemontowanych elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD na bazę Obwodu Drogowego w Puławach ul. Dęblińska e) Dostawę słupków prowadzących, Szczegółowy wykaz słupków prowadzących przedstawia załącznik Nr 1 do SWZ. f) Demontaż istniejących słupków prowadzących; g) Ustawienie/montaż nowych słupków prowadzących w lokalizacji zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu; h) Zagospodarowanie zdemontowanych słupków prowadzących przez Wykonawcę. B. Zadanie nr 2 Wykonanie zamówienia polegającego na dostawie znaków wraz z ich ustawieniem w ciągu drógi wojewódzkich Nr 854 zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu. I. Lokalizacja usługi: a) droga wojewódzka Nr 854 - (na odc. od km 2+725 do km 11+620 oraz od km 13+030 do km 14+273); II. Zakres usługi obejmuje: a) Dostawę elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD(z wyjątkiem barier energohłonnych i wygrodzeń), Szczegółowy wykaz elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD przedstawia załącznik Nr 2 do SWZ b) Demontaż istniejących elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD c) Ustawienie/montaż nowych elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD w lokalizacji zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu; d) Odwiezienie wszystkich zdemontowanych elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD na bazę obwodu drogowego w Annopolu
Interne Kennung: R6.ST.372.55.2024.sj
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie opublikowane w ogłoszeniu wstępnym
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34996000 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für den Straßenverkehr, 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie zamówienia polegającego na dostawie znaków oraz słupków prowadzących U-1a i U-1b wraz z ich ustawieniem w ciągu drogi wojewódzkich Nr 839 zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu
Beschreibung: Lokalizacja usługi: a) droga wojewódzka Nr 839 na odc. od granicy województwa do skrzyżowania z drogą powiatową Nr 2507L” (od km 00+000 do km 32+266); II. Zakres usługi obejmuje: a) Dostawę elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD(z wyjątkiem barier energohłonnych i wygrodzeń), Szczegółowy wykaz elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD przedstawia załącznik Nr 1 do SWZ. b) Demontaż istniejących elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD c) Ustawienie/montaż nowych elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD w lokalizacji zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu; d) Odwiezienie wszystkich zdemontowanych elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD na bazę Obwodu Drogowego w Puławach ul. Dęblińska e) Dostawę słupków prowadzących, Szczegółowy wykaz słupków prowadzących przedstawia załącznik Nr 1 do SWZ. f) Demontaż istniejących słupków prowadzących; g) Ustawienie/montaż nowych słupków prowadzących w lokalizacji zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu; h) Zagospodarowanie zdemontowanych słupków prowadzących przez Wykonawcę
Interne Kennung: R6.ST.372.55.2024.sj - zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie zamówienia polegającego na dostawie znaków wraz z ich ustawieniem w ciągu drógi wojewódzkich Nr 854 zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu.
Beschreibung: Zakres usługi obejmuje: a) Dostawę elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD(z wyjątkiem barier energohłonnych i wygrodzeń), Szczegółowy wykaz elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD przedstawia załącznik Nr 2 do SWZ b) Demontaż istniejących elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD c) Ustawienie/montaż nowych elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD w lokalizacji zgodnie z zatwierdzonym projektem Stałej Organizacji Ruchu; d) Odwiezienie wszystkich zdemontowanych elementów oznakowania pionowego i urządzeń BRD na bazę obwodu drogowego w Annopolu
Interne Kennung: R6.ST.372.55.2024.sj - zadanie 2