See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do budynku Kompleksu Urbanistycznego Wymiaru Sprawiedliwości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do budynku Kompleksu Urbanistycznego Wymiaru Sprawiedliwości przy Placu Krasińskich 2/4/6 w Warszawie. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowi Załącznik Nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 542602-2025
Interne Kennung: KPP I.2611.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001