See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa odczynników
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest roczna, sukcesywna dostawa do Instytutu Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu specjalistycznych odczynników produkowanych przez firmę MERCK KGaA w zakresie marek: Sigma Aldrich, Supelco, Miliq, Millipore, SAFC, Bioreliance, których wyłącznym dystrybutorem jest Wykonawca
Interne Kennung: WR 241/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
5. Los
Los: LOT-0001