See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Catering – przygotowanie oraz dostarczanie całodziennego wyżywienia pacjentów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Catering – przygotowanie oraz dostarczanie całodziennego wyżywienia pacjentów do kuchenek oddziałowych 116 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Opolu z uwzględnieniem diet i kaloryczności: a) codzienne (śniadanie, obiad, kolacja) dla oddziałów chirurgii ogólnej i otolaryngologii - 14 łóżek, chorób wewnętrznych – 26 łóżek, zakładu opiekuńczo-leczniczego (ZOL) – 40 łóżek, rehabilitacji i reumatologii – 25 łóżek, b) w dni powszednie (lunch typu drugie śniadanie) dla dziennego oddziału psychogeriatrycznego – 27 osób.
Vorherige Bekanntmachung: 630161-2025
Interne Kennung: ZP/08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894220 Krankenhausmahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przygotowanie i dostawę do kuchenek oddziałowych szpitala całodziennych posiłków: a) dostarczanie posiłków trzy razy dziennie przygotowanych wg ustalonego jadłospisu w następujących godzinach: - śniadanie od 7.15 do 7.45, - obiad od 12.00 do 12.30, - kolacja od 16.15 do 16.45 - dodatek cukrzycowy - druga kolacja ( ½ porcji kolacji) od 16.15 do 16.45 Dopuszcza się dostarczanie kolacji oraz drugiej kolacji wraz z dostawą obiadu, pod warunkiem zachowania świeżości posiłku i zabezpieczenia warunków zgodnie z obowiązującymi przepisami. b) posiłki muszą być dostarczane codziennie przez wszystkie dni w roku do kuchenek oddziałowych szpitala; c) posiłki dla pacjentów ZOL-u powinny być dostosowane dla osób w podeszłym wieku (miękkie, rozdrobnione itp.). 2.2 Przygotowanie i dostawa posiłków- lunchu (np. zupy, sałatek z ugotowanych składników) dla dziennego oddziału psychogeriatrycznego (dla pacjentów powyżej 60 roku życia): a) wymagane jest dostarczanie posiłku tzw. lunch jeden raz dziennie do godz. 11.00 w dni powszednie, b) Zamawiający dopuszcza dostarczanie lunchu razem z dostawą śniadania, z tym że lunch powinien być odpowiednio zabezpieczony i przechowywany w warunkach zapewniających świeżość posiłku do godz. 11.00, zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2.3 Zapewnienie we własnym zakresie przez Wykonawcę sprzętu do przechowywania i transportu posiłków. 2.4 Wykonawca zapewni jakość posiłków oraz ich transport jak również przechowywanie próbek zgodnie z obowiązującym systemem analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli zw. “Systemem HACCP”. 2.5 Posiłki gorące należy dostarczać w termosach, zapewniających temperaturę żywności zgodną z wymogami, tzn.: minimalna temperatura zupy winna wynosić 75ºC, drugiego dania 65ºC, płynów 80ºC, a maksymalna temperatura produktów zimnych (sałatki, pasty, sery itp.) 15 ºC. 2.6 Zamawiający wymaga, by całodzienne żywienie opierało się na dietach, wg jadłospisów Zamawiającego, stanowiących załącznik nr 10 do SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty min. w SWZ Rozdz. IV, wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ, załączniku nr 10 do SWZ - diety oraz wymagania jakościowe i ilościowe, oraz formularzu ofertowym
Interne Kennung: Catering – przygotowanie oraz dostarczanie całodziennego wyżywienia pacjentów
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten