2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medewerker Publieksreacties Parkeren - cluster SO
Beschreibung: Ben jij iemand die parkeervragen met gemak in goede banen leidt? Als Medewerker Publieksreacties Parkeren ben jij de schakel tussen inwoners en de stad. Jij zorgt dat iedereen weer vooruit kan – ook als het even vastloopt.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000