2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zakup licencji i Serwisu oprogramowania Fidelis"
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Zakup licencji i Serwisu oprogramowania Fidelis” realizowany przez dostawę licencji bezterminowej (rozszerzającej licencję bazową), subskrypcji producenta dla wszystkich komponentów Systemu, świadczenie serwisu oprogramowania oraz wsparcie merytoryczne dla użytkowanego Systemu. 2. Zamawiający wymaga, by zamówienie zostało zrealizowane w terminie 12 miesięcy zgodnie z terminami jak poniżej, w tym: 1) Udzielenie licencji bezterminowej (rozszerzającej licencję bazową) posiadanego systemu Fidelis „Upgrade to Fidelis Network Software Perpetual License for up to 5 Gbps of aggregate peak monitored bandwidth and 30 days of metadata storage” wraz z certyfikatem potwierdzającym, dostarczonym w terminie nie dłuższym niż 7 dni od daty zawarcia umowy; 2) Świadczenie usługi Subskrypcji i Serwisu Oprogramowania – przez okres 12 miesięcy od daty udzielenia licencji, o której mowa w pkt 1; 3) Świadczenie usługi Wsparcia merytorycznego obejmującego nie więcej niż 100 roboczogodzin - przez okres 12 miesięcy od daty udzielenia licencji, o której mowa powyżej w pkt 1. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 4. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 5.Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 550053-2025
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup licencji i Serwisu oprogramowania Fidelis
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Zakup licencji i Serwisu oprogramowania Fidelis” realizowany przez dostawę licencji bezterminowej (rozszerzającej licencję bazową), subskrypcji producenta dla wszystkich komponentów Systemu, świadczenie serwisu oprogramowania oraz wsparcie merytoryczne dla użytkowanego Systemu. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 4.Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.