See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Mondzorg DJI 2025
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding bestaat uit de volgende Diensten: (justitiële) Mondzorg: Het verlenen van alle mondzorg aan Justitiabelen conform het Vademecum. De te leveren Mondzorg vindt in principe plaats in de JI, tijdens Kantooruren en op vooraf afgesproken dagen en tijdstippen. Mondzorg omvat tevens deelname van de Tandarts aan diverse vormen van overleg, ter ondersteuning van de kwaliteit van de gezondheidszorg in de JI’en. Dit betreft tevens deskundigheidsbevordering, zowel van de Tandartsen zelf als van andere zorgverleners in de JI’en. De overlegvormen kunnen ook op regionale of landelijke schaal zijn georganiseerd. Deelname hieraan is verplicht. Spoedmondzorg: Een door Zorgaanbieder geboden spoeddienstregeling, waar een Justitiabele naartoe kan in geval van spoed, indien dit door de Medische dienst wordt geconstateerd en behandeling niet kan wachten tot de eerstvolgende behandeldag.
Interne Kennung: 388836
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85131000 Dienstleistungen von Zahnarztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85130000 Dienstleistungen von Zahnarztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel A Achterhoek (PI)
Interne Kennung: 1-67e423ee945ff9f40c6677ee
Los: LOT-0002
Titel: Perceel B Almelo (PI)
Interne Kennung: 2-67e423ee945ff9f40c6677f1
Los: LOT-0003
Titel: Perceel C Alpen aan den Rijn (PI)
Interne Kennung: 3-67e423ee945ff9f40c6677f2
Los: LOT-0004
Titel: Perceel D Arnhem (PI)
Interne Kennung: 4-67e423ee945ff9f40c6677f3
Los: LOT-0005
Titel: Perceel E De Hartelborgt (RJJI)
Interne Kennung: 5-67e423ee945ff9f40c6677f4
Los: LOT-0006
Titel: Perceel F De Hunnerberg (RJJI)
Interne Kennung: 6-67e423ee945ff9f40c6677f5
Los: LOT-0007
Titel: Perceel G Den Hey-Acker (RJJI)
Interne Kennung: 7-67e423ee945ff9f40c6677f6
Los: LOT-0008
Titel: Perceel H Dordrecht (PI)
Interne Kennung: 8-67e423ee945ff9f40c6677f7
Los: LOT-0009
Titel: Perceel I Grave (PI)
Interne Kennung: 9-67e423ee945ff9f40c6677f8
Los: LOT-0010
Titel: Perceel J Haaglanden (PI)
Interne Kennung: 10-67e423ee945ff9f40c6677f9
Los: LOT-0011
Titel: Perceel K Heerhugowaard (PI)
Interne Kennung: 11-67e423ee945ff9f40c6677fa
Los: LOT-0012
Titel: Perceel L Krimpen aan den Ijssel (PI)
Interne Kennung: 12-67e423ee945ff9f40c6677fb
Los: LOT-0013
Titel: Perceel M Leeuwarden (PI)
Interne Kennung: 13-67e423ee945ff9f40c6677fc
Los: LOT-0014
Titel: Perceel N Lelystad (PI/PBC)
Interne Kennung: 14-67e423ee945ff9f40c6677fd
Los: LOT-0015
Titel: Perceel O Nieuwegein (PI)
Interne Kennung: 15-67e423ee945ff9f40c6677fe
Los: LOT-0016
Titel: Perceel P Oostvaarderskliniek (FPC)
Interne Kennung: 16-67e423ee945ff9f40c6677ff
Los: LOT-0017
Titel: Perceel Q Rotterdam (DC)
Interne Kennung: 17-67e423ee945ff9f40c667800
Los: LOT-0018
Titel: Perceel R Rotterdam (PI)
Interne Kennung: 18-67e423ee945ff9f40c667801
Los: LOT-0019
Titel: Perceel S Schiphol (JC)
Interne Kennung: 19-67e423ee945ff9f40c667802
Los: LOT-0020
Titel: Perceel T Sittard (PI)
Interne Kennung: 20-67e423ee945ff9f40c667803
Los: LOT-0021
Titel: Perceel U Ter Apel (PI)
Interne Kennung: 21-67e423ee945ff9f40c667804
Los: LOT-0022
Titel: Perceel V Utrecht (PI)
Interne Kennung: 22-67e423ee945ff9f40c667805
Los: LOT-0023
Titel: Perceel W Veenhuizen (PI/RJJI)
Interne Kennung: 23-67e423ee945ff9f40c667806
Los: LOT-0024
Titel: Perceel X Veldzicht (CTP)
Interne Kennung: 24-67e423ee945ff9f40c667807
Los: LOT-0025
Titel: Perceel Y Vught (PI)
Interne Kennung: 25-67e423ee945ff9f40c667808
Los: LOT-0026
Titel: Perceel Z Zaanstad (JC)
Interne Kennung: 26-67e423ee945ff9f40c667809
Los: LOT-0027
Titel: Perceel AA Zeist (JC)
Interne Kennung: 27-67e423ee945ff9f40c66780a
Los: LOT-0028
Titel: Perceel AB Zuid-Oost (PI)
Interne Kennung: 28-67e423ee945ff9f40c66780b
Los: LOT-0029
Titel: Perceel AC Zwolle (PI)
Interne Kennung: 29-67e423ee945ff9f40c66780c
Los: LOT-0030
Titel: Perceel AD Middelburg (PI)
Beschreibung: Voor Perceel AD / Middelburg (PI) geldt dat: Een Tandarts alle tandheelkundige verrichtingen aan Justitiabelen conform het Vademecum verleent. De te leveren Diensten vinden plaats in de Mobiele Tandartspraktijk (MTP) van Zorgaanbieder op het terrein van de JI, tijdens Kantooruren en op vooraf afgesproken dagen en tijdstippen; De Tandarts deelneemt aan diverse vormen van overleg, ter ondersteuning van de kwaliteit van de gezondheidszorg aan Justitiabelen. Dit betreft tevens deskundigheidsbevordering, zowel van de Tandartsen zelf als van andere zorgverleners in de JI’en. De overlegvormen kunnen ook op regionale of landelijke schaal zijn georganiseerd. Deelname hieraan is verplicht. Door Zorgaanbieder voor de uitvoering van de Diensten een MTP beschikbaar wordt gesteld inclusief chauffeur en de ondersteuning van een Tandartsassistent. De Tandartsassistent de volgende taken uitvoert, conform het Vademecum: o Assisteert bij behandelingen; o Assisteert bij het handhaven van de Richtlijn Infectiepreventie in Mondzorgpraktijken; o Verricht administratieve taken. Spoedmondzorg: Een door Zorgaanbieder geboden spoeddienstregeling, waar een Justitiabele naartoe kan in geval van spoed, indien dit door de Medische dienst wordt geconstateerd en behandeling niet kan wachten tot de eerstvolgende behandeldag. Voor de uitvoering van de Diensten door Zorgaanbieder tevens de benodigde middelen worden geleverd ten behoeve van de uitvoering van de Diensten. Dit betreft in ieder geval de Tandartsinstrumenten en verbruiksartikelen.
Interne Kennung: 30-67e423ee945ff9f40c66780d