See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Sociaal werk gemeente Oude IJsselstreek
Beschreibung: Vrijwillige transparantie Sociaal werk gemeente Oude IJsselstreek. Middels onderhavige aankondiging van vrijwillige transparantie wenst de gemeente Oude IJsselstreek de voorgenomen procedurekeuze en het voornemen tot gunnen vooraf bekend te maken aan de markt (ondernemers) om (mogelijke) belanghebbenden in de gelegenheid te stellen eventuele bezwaren ten aanzien van de gunning aan Stichting Sociaal Werk Oude IJsselstreek (SWOIJ) gemotiveerd kenbaar te maken. Naar het voorlopige oordeel van de gemeente zijn er geen andere ondernemers dan SWOIJ die de gewenste uitvoering van de opdracht en daarbij horende dienstverlening, ook binnen een passende aanbieding op korte termijn kunnen leveren. Om die reden is de gemeente Oude IJsselstreek van mening dat, wegens het ontbreken van mededinging overeenkomstig artikel 2.32 lid 1 sub b Aanbestedingswet, een onderhandelingsprocedure zonder aankondiging gevolgd kan worden met SWOIJ. Welzijnswerk voor een periode van één jaar (2026). € 830000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312400 Nicht in Heimen erbrachte Fürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Sociaal werk gemeente Oude IJsselstreek
Beschreibung: Sociaal werk gericht op het versterken van de samenhang, zelfredzaamheid en veerkracht van inwoners en het bevorderen van inclusie en participatie van alle inwoners (2026). € 830000
Interne Kennung: 1