764088-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I OPROGRAMOWANIA V NA POTRZEBY CENTRUM NAUK PRZEDKLINICZNYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I OPROGRAMOWANIA V NA POTRZEBY CENTRUM NAUK PRZEDKLINICZNYCH
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Centrum Nauk Przedklinicznych.
Vorherige Bekanntmachung522405-2025
Interne KennungRA-ZP.2610.64.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: zestaw komputerowy, laptopy, oprogramowanie, myszki
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu komputerowego, laptopów, oprogramowania i myszek. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: monitory multimedialne, podstawy jezdne do monitorów, kamery
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów multimedialnych, podstaw jezdnych do monitorów, kamer. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne KennungCzęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen