See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą pieczywa i artykułów cukierniczych na potrzeby AWL
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą pieczywa i artykułów cukierniczych na potrzeby AWL
Interne Kennung: WNP/907/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15613300 Nahrungsmittel aus Getreide
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Zakup pieczywa
Beschreibung: Zadanie 1: Zakup pieczywa
Interne Kennung: Zadanie 1: Zakup pieczywa
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia opcjonalnego, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Zamówienie opcjonalne zgodnie z ilością podaną w zestawieniu ilościowo-wartościowym dla danego zadania (załącznik nr 3.1 3.2 do SWZ). Opcja rozumiana jest jako rozszerzenie zamówienia podstawowego. Jest to uprawnienie Zamawiającego, a nie obowiązek. Z zamówienia w zakresie prawa opcji Zamawiający będzie korzystał na zasadach określonych w par. 8 projektowanych postanowieniach umowy oraz w terminie zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Zakup artykułów cukierniczych
Beschreibung: Zadanie 2: Zakup artykułów cukierniczych
Interne Kennung: Zadanie 2: Zakup artykułów cukierniczych