See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeniesienie prawa własności środków trwałych stanowiących kanalizację deszczową należącą do Łódzkich Inwestycji Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeniesienie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego prawa własności środków trwałych w postaci kanalizacji deszczowej, stanowiących własność Łódzkich Inwestycji Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji oraz we wzorze umowy (Załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44162200 Verteilerleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DOM-WZP-IV.271.153.2025