See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do punktów poboru określonych przez Zamawiającego przez cały okres obowiązywania umowy. Umowa zostanie zawarta na czas nieokreślony na podstawie art. 435 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, co oznacza, że będzie obowiązywać od dnia 1 stycznia 2026 roku, bez ustalonego terminu zakończenia, chyba że zostanie wypowiedziana. Udzielenie zamówienia na czas nieoznaczony umożliwi zachowanie ciągłości dostaw energii elektrycznej.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do punktów poboru określonych przez Zamawiającego, przez cały okres obowiązywania umowy. Umowa zostanie zawarta na czas nieokreślony na podstawie art. 435 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, co oznacza, że będzie obowiązywać od dnia 1 stycznia 2026 roku, bez ustalonego terminu zakończenia. Udzielenie zamówienia na czas nieoznaczony umożliwi zachowanie ciągłości dostaw energii elektrycznej.