76417-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych C – zakres podstawowy i D – prawo opcji, wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na dz. Nr 215/3 obręb ewidencyjny Rożental, gm. Pelplin – etap I
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych C – zakres podstawowy i D – prawo opcji, wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na dz. Nr 215/3 obręb ewidencyjny Rożental, gm. Pelplin – etap I
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego “C” wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu przy ul. Starogardzkiej w Rożentalu na działce 221404_5.0008.215/3. Zamówienie obejmuje budowę: a. Budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą z trzema kondygnacjami nadziemnymi użytkowymi i czwartą nieużytkową w dachu stromym, niepodpiwniczonymi. Na kondygnacjach nadziemnych zaprojektowano łącznie 21 mieszkań. Na kondygnacji parteru wszystkich budynków zaprojektowano pomieszczenia techniczne. We wszystkich budynkach zaprojektowano komórki lokatorskie. Budynek zaprojektowano jako jedno klatkowy, nie podpiwniczony, z dachem dwuspadowym z lukarnami. W budynku zaprojektowano dźwig osobowy. Bryła zwarta, na rzucie prostokąta, układ konstrukcyjny wznoszony metodą tradycyjną z zastosowaniem układu ścian nośnych oraz stropów pracujących dwukierunkowo. b. zagospodarowanie terenu z budową dróg wewnętrznych, wszystkich przewidzianych w dokumentacji projektowej przyłączy, placu zabaw i małej architektury, usunięcia ewentualnych kolizji. c. Zakres zamówienia podstawowego opisuje rysunek – „Pelplin etapowanie” – załącznik nr 13 do SWZ. d. W przypadku, gdy instalacje zewnętrzne zostały zaprojektowane na terenie zagospodarowania przewidzianego do realizacji w ramach etapu I, Wykonawca zobowiązany jest do ich wykonania niezależnie od tego, czy są one niezbędne do funkcjonowania budynku realizowanego w etapie I. Celem tego obowiązku jest uniknięcie konieczności ingerencji w wykonane już zagospodarowanie terenu w przyszłości. 2. Zamówienia obejmuje wykonanie wszystkich prac prowadzących do osiągnięcia stanu zgodnego z dokumentacją projektową i STWIORB, zapisami SWZ oraz umową, dotyczącą budynku mieszkalnego wielorodzinnego “C” wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu oraz budowa dwóch miejsc gromadzenia odpadów stałych (wiat śmietnikowych) i placu zabaw dla dzieci przy ul. Starogardzkiej w Rożentalu, wraz z niezbędnymi przyłączami i instalacjami: wody, w tym ciepłej wody użytkowej z cyrkulacją, kanalizacji sanitarnej, pompy ciepła, instalacji kanalizacji deszczowej, instalacji elektrycznej, instalacji fotowoltaicznej, instalacji oświetlenia zewnętrznego, instalacji teletechnicznej, przeciwpożarowego wyłącznika prądu, instalacji odgromowej, instalacji wentylacji. Współpracę źródeł ciepła oraz instalacji fotowoltaiczną z falownikiem, powinien zapewnić w pełni zautomatyzowany system automatyki i sterowania inteligentnego, wiążący poszczególne źródła ciepła z siecią i OZE. Ponadto zakres zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenów przyległych, wraz z utwardzeniami dojść do budynków, ogrodzeniem, terenami zielonymi i placem zabaw, oświetleniem zewnętrznym obiektów, terenów zielonych oraz parkingów, instalacją fotowoltaiczną wraz z wybudowaniem dróg dojazdowych i przeciwpożarowych, miejsc postojowych dla samochodów osobowych, w tym dla osób niepełnosprawnych. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania głównego obejmującego budynek mieszkalny wielorodzinny z instalacjami wewnętrznymi i przyłączami, w pełni wykończony pod klucz oddany do użytkowania (w tym m.in.: posadzki, okładziny ścienne w pomieszczeniach sanitarnych, malowanie wszystkich ścian i sufitów, osprzęt elektrotechniczny wraz z oświetleniem, instalacje domofonową, biały montaż sanitarny, okładziny posadzek, stolarkę drzwiową, wyposażenie kuchni/aneksów kuchennych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp albowiem składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji do 100% zamówienia podstawowego w taki sposób że rozszerzy zakres zamówienia o budowę budynku D wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Pełna dokumentacja dotycząca przedmiotowego budynku zawarta została w załącznikach do SWZ. W przypadku podjęcia decyzji o skorzystaniu z prawa opcji budowa budynku D zrealizowana zostanie na zasadach określonych w rozdziale III SWZ. Warunkiem skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji będzie posiadanie środków finansowych na zamówienie objęte prawem opcji. Warunkiem uruchomienia przez zamawiającego prawa opcji jest złożenie pisemnego oświadczenia woli o korzystaniu z prawa opcji z jednoczesnym wskazaniem zakresu prawa opcji. W przypadku nieskorzystania przez zamawiającego z prawa opcji, wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W przypadku skorzystania z prawa opcji Zamawiający zawrze z Wykonawcą umowę wg wzoru na załączniku nr 14 do SWZ.