See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania Budowa dróg rowerowych przy drogach wojewódzkich nr 241 oraz 246 z podziałem na 6 części
Beschreibung: część I : opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa dróg rowerowych przy drogach wojewódzkich nr 241 i 246. Część 1 – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 241 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Mrocza-Nakło na terenie gminy Mrocza”. Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane jest w zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, na terenie powiatu nakielskiego, w gminie Mrocza w pobliżu miejscowości Mrocza, Krukówko, Kosowo. część II :opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa dróg rowerowych przy drogach wojewódzkich nr 241 i 246. Część 2 – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 241 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Mrocza-Nakło na terenie gminy Nakło nad Notecią”. Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane jest w zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, na terenie powiatu nakielskiego, w gminie Nakło nad Notecią w pobliżu miejscowości Chrząstowo. część III : 1.opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa dróg rowerowych przy drogach wojewódzkich nr 241 i 246. Część 3 – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 241 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Nakło-Kcynia na terenie gminy Nakło nad Notecią”. Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane jest w zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, na terenie powiatu nakielskiego, w gminie Nakło nad Notecią w pobliżu miejscowości Paterek. część IV : opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa dróg rowerowych przy drogach wojewódzkich nr 241 i 246. Część 4 – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 241 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Nakło-Kcynia na terenie gminy Kcynia”. Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane jest w zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, na terenie powiatu nakielskiego, w gminie Kcynia w pobliżu miejscowości Studzienki, Szczepice, Kcynia. część V : 1.opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa dróg rowerowych przy drogach wojewódzkich nr 241 i 246. Część 5 – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 246 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Paterek-Szubin na terenie gminy Nakło”. Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane jest w zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, na terenie powiatu nakielskiego, w gminie Nakło nad Notecią w pobliżu miejscowości Paterek i Wieszki. cześć VI : 1.opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa dróg rowerowych przy drogach wojewódzkich nr 241 i 246. Część 6 – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 246 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Paterek-Szubin na terenie gminy Szubin”. Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane jest w zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, na terenie powiatu nakielskiego, w gminie Szubin w pobliżu miejscowości Stary Jarużyn, Samoklęski Duże, Samoklęski Małe, Godzimierz, Grzeczna Panna, Szubin Wieś i Szubin.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 241 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Mrocza-Nakło na terenie gminy Mrocza
Beschreibung: opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa dróg rowerowych przy drogach wojewódzkich nr 241 i 246. Część 1 – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 241 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Mrocza-Nakło na terenie gminy Mrocza”. Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane jest w zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, na terenie powiatu nakielskiego, w gminie Mrocza w pobliżu miejscowości Mrocza, Krukówko, Kosowo.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie przewiduje się prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 241 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Mrocza-Nakło na terenie gminy Nakło nad Notecią
Beschreibung: 1.opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa dróg rowerowych przy drogach wojewódzkich nr 241 i 246. Część 2 – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 241 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Mrocza-Nakło na terenie gminy Nakło nad Notecią”. Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane jest w zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, na terenie powiatu nakielskiego, w gminie Nakło nad Notecią w pobliżu miejscowości Chrząstowo.
Los: LOT-0003
Titel: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 241 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Nakło-Kcynia na terenie gminy Nakło nad Notecią
Beschreibung: opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa dróg rowerowych przy drogach wojewódzkich nr 241 i 246. Część 3 – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 241 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Nakło-Kcynia na terenie gminy Nakło nad Notecią”. Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane jest w zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, na terenie powiatu nakielskiego, w gminie Nakło nad Notecią w pobliżu miejscowości Paterek.
Los: LOT-0004
Titel: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 241 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Nakło-Kcynia na terenie gminy Kcynia
Beschreibung: opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa dróg rowerowych przy drogach wojewódzkich nr 241 i 246. Część 4 – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 241 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Nakło-Kcynia na terenie gminy Kcynia”. Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane jest w zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, na terenie powiatu nakielskiego, w gminie Kcynia w pobliżu miejscowości Studzienki, Szczepice, Kcynia.
Los: LOT-0005
Titel: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 246 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Paterek-Szubin na terenie gminy Nakło
Beschreibung: opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa dróg rowerowych przy drogach wojewódzkich nr 241 i 246. Część 5 – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 246 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Paterek-Szubin na terenie gminy Nakło”. Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane jest w zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, na terenie powiatu nakielskiego, w gminie Nakło nad Notecią w pobliżu miejscowości Paterek i Wieszki.
Los: LOT-0006
Titel: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 246 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Paterek-Szubin na terenie gminy Szubin
Beschreibung: opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa dróg rowerowych przy drogach wojewódzkich nr 241 i 246. Część 6 – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 246 polegająca na budowie drogi dla rowerów na odcinku Paterek-Szubin na terenie gminy Szubin”. Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane jest w zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, na terenie powiatu nakielskiego, w gminie Szubin w pobliżu miejscowości Stary Jarużyn, Samoklęski Duże, Samoklęski Małe, Godzimierz, Grzeczna Panna, Szubin Wieś i Szubin.