2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynku szkoły podstawowej przy ul. Hennela/Silnikowej w Warszawie.
Beschreibung: Budowa budynku szkoły podstawowej przy ul. Hennela/Silnikowej w Warszawie.
Interne Kennung: UD-XIWZP.271.7.2022.JPA
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Budowa budynku szkoły podstawowej przy ul. Hennela/Silnikowej w Warszawie