2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów ogólnospożywczych dla wskazanych jednostek podległych Gminie Stalowa Wola
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów ogólnospożywczych dla wskazanych jednostek podległych Gminie Stalowa Wola, określonych według grup asortymentowo – cenowych dla poszczególnych jednostek obsługiwanych stanowiący załącznik nr 2 (formularz asortymentowo - cenowy) do specyfikacji warunków zamówienia:
Interne Kennung: ZP-III.271.191.2025.MJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15981000 Mineralwasser, 15613000 Getreidekornerzeugnisse