764370-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie gminy i miasta Dobczyce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie gminy i miasta Dobczyce
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie gminy i miasta Dobczyce, polegające na utrzymaniu przejezdności na drogach powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach w okresie zimowym, zgodnie z przyjętym standardem poprzez zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie i uszorstnienie nawierzchni jezdni, wysp z azylem, placów i zatok autobusowych, monitoring oraz patrolowanie dróg a także pozimowe sprzątanie chodników wraz z jednią przy krawężnikach, wysp z azylem i mostów, zgodnie z SWZ i załącznikami.
Interne KennungZDP.ZP.26.20.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2) ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający może skrócić termin składania ofert w przetargu nieograniczonym jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Szczegółowe wyjaśnienie skrócenia terminu w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0011
BeschreibungZamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych o łącznej dł. 42,6 km na terenie gminy i miasta Dobczyce, polegające na utrzymaniu przejezdności na tych drogach w okresie zimowym, zgodnie z przyjętym standardem poprzez zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie i uszorstnienie jezdni, monitoring oraz patrolowanie dróg, a także pozimowe sprzątanie, zgodnie z SWZ.
Menge42,6 Kilometer